Biznes, Finanse, Prawo   »   Firma   »   Aquapark - idealny pomysł na biznes w Polsce?

Firma

rss

Aquapark - idealny pomysł na biznes w Polsce?

2011.08.07//  M. Kusiakiewicz
Tegoroczna, letnia aura nie sprzyja wylegiwaniu się na plaży, dlatego coraz częściej Polacy odwiedzają parki wodne oraz baseny. Właściciele istniejących aquaparków juz liczą zyski, a powstają kolejne wodne centra rozrywki. Szczególne powody do zadowolenia ma Wrocławski Park Wodny, który dziennie odwiedza ok. 3000 osób, czyli 1,1 miliona rocznie.
Aquapark - idealny pomysł na fatalną aurę
Aquapark - idealny pomysł na fatalną aurę
Aquapark - idealny pomysł na fatalną aurę

Zatem do europejskiego giganta - monachijskiego Therme Erding - brakuje już niewiele, bo tylko 100 tysięcy osób w skali roku. Zyski wrocławskiego obiektu wzrosły o 5% w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego. W Polsce nie jest to jedyny aquapark, który zaczął przynosić zyski. Powody do zadowolenia może mieć również zakopiański Aqua Park, który od czasów powstania zaczął wychodzić na prostą.
Aquapark - idealny pomysł na fatalną aurę
Aquapark - idealny pomysł na fatalną aurę
Aquapark - idealny pomysł na fatalną aurę

W ciągu najbliższych 2-3 lat z całą pewnością do obecnych 20 aquaparków i 130 pływalni dołączą kolejne obiekty. W najbliższym czasie - już w 2012 roku - ruszy aquapark w Rudzie Śląskiej, a kolejny, za 57 milionów, jest budowany w Słupsku. Czyżby Polska stała się krainą aquaparków?
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamerWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Aquapark - idealny pomysł na biznes w Polsce?

Facebook

Alkohol    Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Bronisław Komorowski    Chiny    Donald Tusk    Emerytury    Eur    Euro    Finanse    Firma    GPW    Giełda    Giełda Papierów Wartościowych    Gospodarka    Grecja    Handel    Internet    Inwestycje    Jarosław Kaczyński    Kredyty    Kryzys    Niemcy    Nieruchomości    Notowania    Odszkodowanie    PO    PSL    Papierosy    PiS    Pieniądze    Platforma Obywatelska    Podatki    Policja    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Prezydent    Przestępstwo    Reklama    Rosja    Rząd    SLD    Sejm    Sądy    UE    USA    USD    Urzędnicy    Ustawa    Waluty    Wielka Brytania    Wybory    Wybory parlamentarne    Wybory prezydenckie    Włochy    Zakaz   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale LifestyleDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Firma   »   Aquapark - idealny pomysł na biznes w Polsce?