Biznes, Finanse, Prawo   »   Finanse   »   Aukcje nieruchomości - sposób na przyciągnięcie klienta

Finanse

rss

Aukcje nieruchomości - sposób na przyciągnięcie klienta

2009.11.03//  R. Staniec
Coraz częściej daje się słyszeć, że firmy deweloperskie organizują dla potencjalnych klientów aukcję lokali, czyli innymi słowy przetarg prowadzony na żywo.
Aukcje nieruchomości Aukcje nieruchomości...
Aukcje nieruchomości ...nowy sposób na...
Aukcje nieruchomości ...przyciągnięcie klientów

Ten niekonwencjonalny sposób zawierania kontraktów, staje się ostatnio bardzo modny. Tym razem znana na rynku firma doradcza Colliers International, współorganizuje pierwszą aukcję nieruchomości w Warszawie.

Już 22 listopada w hotelu Sheraton ruszyć ma sprzedaż atrakcyjnych mieszkań i domów z Warszawy i okolic. Organizatorzy zapewniają, że ceny wywoławcze mogą mile zaskoczyć nawet najbardziej wytrawnych łowców promocji.

Jak podaje Gazeta Wyborcza – niektóre lokale będą licytowane już od ceny minimalnej wynoszącej 4 500 zł. za metr kwadratowy, co jak na relacje cenowe, panujące w stolicy jest sporą niespodzianką.
Przeczytaj także: Ceny najmu idą w górę »Klienci mają możliwość wcześniejszego zapoznania się z przygotowaną ofertą, zamawiając specjalny pakiet informacyjny. Jest też opcja obejrzenia wystawionych na sprzedaż nieruchomości w ramach organizowanych dni otwartych.

Aby wziąć udział w aukcji, należy zarejestrować się oraz uiścić opłatę w formie depozytu. W przypadku przegranej, suma ta podlegać ma zwrotowi. Natomiast każdy kupujący na aukcji, zapłaci dodatkowo prowizję równą 2,5 procent wartości wylicytowanego mieszkania. Nad wszystkimi zawieranymi transakcjami, pieczę sprawować będzie kancelaria prawna.

Ta nowoczesna i zarazem szybka forma dokonywania zakupów, ma dać uczestnikom aukcji przede wszystkim gwarancję bezpiecznego obrotu prawnego.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamer

Źródło: GW


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Aukcje nieruchomości - sposób na przyciągnięcie klienta

Facebook

Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Euro    Finanse    Firma    Internet    PO    PiS    Podatki    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Rząd    SLD    UE    USA    Wybory   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Finanse   »   Aukcje nieruchomości - sposób na przyciągnięcie klienta