Biznes, Finanse, Prawo   »   Finanse   »   Banki ubezpieczą amatorów białego szaleństwa

Finanse

rss

Banki ubezpieczą amatorów białego szaleństwa

2009.12.29//  E. Zumbach
Wyjeżdżając na urlop w góry, zwłaszcza za granicę, amatorzy sportów zimowych powinni zawczasu zatroszczyć się o zdrowie swoje i swoich bliskich w razie nieszczęśliwych wypadków, czy też pomyśleć o ubezpieczeniu na wypadek utraty sprzętu zimowego.
Ubezpieczenie OC podczas urlopu
Ubezpieczenie OC podczas urlopu
Ubezpieczenie OC podczas urlopu

Nie wszyscy też pamiętamy o tym, że sami możemy być sprawcami wypadku. Dlatego dobrze jest mieć dodatkowo ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej tzw. OC na stoku. Dzięki niemu, nie będzie trzeba płacić z własnej kieszeni za spowodowanie szkody.

Niestety, narciarze w ferworze gorączkowych przygotowań do wyjazdów, często zapominają o wykupieniu ubezpieczenia. Z pomocą przychodzą im teraz banki. W sezonie zimowym 2009/2010, banki chcąc przyciągnąć nowych klientów i utrzymać starych, oferują im specjalne pakiety ubezpieczeniowe i rabaty cenowe. Bogata oferta skierowana jest właśnie do wybierających się na wypoczynek zimowy miłośników narciarstwa.

Ubezpieczenie OC podczas urlopu Banki oferują swoim klientom pakiety ubezpieczeń
I tak Bank Zachodni WBK przygotował specjalną kartę kredytową dla narciarzy z dodatkowym nieodpłatnym pakietem ubezpieczeń SKI oraz systemem zniżek na serwisowanie i zakup sprzętu narciarskiego. Z ubezpieczenia można będzie korzystać do końca sezonu, a więc do połowy kwietnia 2010 roku, na terenie całej Europy.

Polisa ubezpieczeniowa gwarantuje pokrycie kosztów leczenia, akcji ratunkowej, ubezpieczenie assistance, czyli gwarancję pomocy w razie wypadku, kradzieży, medyczną pomoc informacyjną, czy pomoc w czasie trwania podróży, a także ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej na stoku.

Dodatkowo posiadacze narciarskiej karty kredytowej Banku Zachodniego WBK, mogą skorzystać z rabatów w jednej z sieci sklepów ze sprzętem sportowym na ich zakup oraz usługi serwisowe.

Także Multibank przed sezonem zimowym 2009/2010, wzbogacił swoją ofertę. W ramach dotychczas oferowanego ubezpieczenia turystycznego, proponuje dodatkowe świadczenie pokrycia kosztów akcji poszukiwawczych.

Z kolei bank Pekao S.A. w ramach programu “Płać kartą, bo warto”, przygotował dla klientów atrakcyjne zniżki m.in. na hotele oraz zakup wycieczek w biurach podróży.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamerWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Banki ubezpieczą amatorów białego szaleństwa

Facebook

Alkohol    Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Bronisław Komorowski    Chiny    Donald Tusk    Emerytury    Eur    Euro    Finanse    Firma    GPW    Giełda    Giełda Papierów Wartościowych    Gospodarka    Grecja    Handel    Internet    Inwestycje    Jarosław Kaczyński    Kredyty    Kryzys    Niemcy    Nieruchomości    Notowania    Odszkodowanie    PO    PSL    Papierosy    PiS    Pieniądze    Platforma Obywatelska    Podatki    Policja    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Prezydent    Przestępstwo    Reklama    Rosja    Rząd    SLD    Sejm    Sądy    UE    USA    USD    Urzędnicy    Ustawa    Waluty    Wielka Brytania    Wybory    Wybory parlamentarne    Wybory prezydenckie    Włochy    Zakaz   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale LifestyleDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Finanse   »   Banki ubezpieczą amatorów białego szaleństwa