Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Bukmacherskie prognozy wyborów parlamentarnych w Polsce

Polityka

rss

Bukmacherskie prognozy wyborów parlamentarnych w Polsce

2011.05.12//  D. Pęgiel
Gdy chodzi o stawianie pieniędzy w zakładach bukmacherskich, różnice między ugrupowaniami politycznymi są minimalne i w znacznym stopniu odbiegają od wyników podawanych w sondażach przez ośrodki badania opinii publicznej - informuje "Rzeczpospolita".

Wśród tych, którzy decydują się w zakładach bukmacherskich postawić na zwycięstwo partii w najbliższych wyborach parlamentarnych, 35% ankietowanych postawiło na wygraną Platformy Obywatelskiej. Z kolei na Prawo i Sprawiedliwość oraz Sojusz Lewicy Demokratycznej - po 32%.
wybory
wybory U bukmacherów można zarobić na wyborach parlamentarnych
wybory

Przykładowo: za każde 100 zł postawione na PiS można dostać 220 zł, a za tę samą sumę postawioną na SLD w przypadku zwycięstwa Sojuszu zgarnąć można 1300 zł. Osób, które domagają się jeszcze większego ryzyka, mogą typować wygraną PSL - kurs 50:1, PJN - 150:1 czy Ruch Poparcia Palikota - 250:1.

Gazeta przyznaje, iż w naszym kraju zakłady polityczne to wciąż ciekawostką. Inaczej ta kwestia prezentuje się w Wielkiej Brytanii czy Stanach Zjednoczonych, gdzie można obstawiać nie tylko tuż przed wyborami. Już dziś można np. zakładać się o to, kto zwycięży w wyborach prezydenckich w USA w 2012 roku, a nawet w 2016 roku. Natomiast na Wyspach można typować, który minister zostanie w najbliższym czasie zdymisjonowany.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamer

Źródło: wprost.pl, PAP


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Bukmacherskie prognozy wyborów parlamentarnych w Polsce

Facebook

Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Euro    Finanse    Firma    Internet    PO    PiS    Podatki    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Rząd    SLD    UE    USA    Wybory   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Bukmacherskie prognozy wyborów parlamentarnych w Polsce