Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Bukmacherskie prognozy wyborów parlamentarnych w Polsce

Polityka

rss

Bukmacherskie prognozy wyborów parlamentarnych w Polsce

2011.05.12//  D. Pęgiel
Gdy chodzi o stawianie pieniędzy w zakładach bukmacherskich, różnice między ugrupowaniami politycznymi są minimalne i w znacznym stopniu odbiegają od wyników podawanych w sondażach przez ośrodki badania opinii publicznej - informuje "Rzeczpospolita".

Wśród tych, którzy decydują się w zakładach bukmacherskich postawić na zwycięstwo partii w najbliższych wyborach parlamentarnych, 35% ankietowanych postawiło na wygraną Platformy Obywatelskiej. Z kolei na Prawo i Sprawiedliwość oraz Sojusz Lewicy Demokratycznej - po 32%.
wybory
wybory U bukmacherów można zarobić na wyborach parlamentarnych
wybory

Przykładowo: za każde 100 zł postawione na PiS można dostać 220 zł, a za tę samą sumę postawioną na SLD w przypadku zwycięstwa Sojuszu zgarnąć można 1300 zł. Osób, które domagają się jeszcze większego ryzyka, mogą typować wygraną PSL - kurs 50:1, PJN - 150:1 czy Ruch Poparcia Palikota - 250:1.

Gazeta przyznaje, iż w naszym kraju zakłady polityczne to wciąż ciekawostką. Inaczej ta kwestia prezentuje się w Wielkiej Brytanii czy Stanach Zjednoczonych, gdzie można obstawiać nie tylko tuż przed wyborami. Już dziś można np. zakładać się o to, kto zwycięży w wyborach prezydenckich w USA w 2012 roku, a nawet w 2016 roku. Natomiast na Wyspach można typować, który minister zostanie w najbliższym czasie zdymisjonowany.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamer

Źródło: wprost.pl, PAP


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Bukmacherskie prognozy wyborów parlamentarnych w Polsce

Facebook

Alkohol    Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Bronisław Komorowski    Chiny    Donald Tusk    Emerytury    Eur    Euro    Finanse    Firma    GPW    Giełda    Giełda Papierów Wartościowych    Gospodarka    Grecja    Handel    Internet    Inwestycje    Jarosław Kaczyński    Kredyty    Kryzys    Niemcy    Nieruchomości    Notowania    Odszkodowanie    PO    PSL    Papierosy    PiS    Pieniądze    Platforma Obywatelska    Podatki    Policja    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Prezydent    Przestępstwo    Reklama    Rosja    Rząd    SLD    Sejm    Sądy    UE    USA    USD    Urzędnicy    Ustawa    Waluty    Wielka Brytania    Wybory    Wybory parlamentarne    Wybory prezydenckie    Włochy    Zakaz   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale GryDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Bukmacherskie prognozy wyborów parlamentarnych w Polsce