Biznes, Finanse, Prawo   »   Finanse   »   Bułgaria nie zamierza ratować strefy euro

Finanse

rss

Bułgaria nie zamierza ratować strefy euro

2011.12.15//  D. Pęgiel
Minister spraw zagranicznych Bułgarii Nikołaj Mładenow oznajmił, że jego kraj nie weźmie finansowego udziału w ratowaniu strefy euro i nie zgadza się na ujednolicenie podatków. Polityk przemawiając w parlamencie zaznaczył, że to nie Bułgaria spowodowała kryzys eurolandu - czytamy na stronie internetowej BSANNA News.
Bułgaria nie ma zamiaru ratować strefy euro Bułgaria...
Bułgaria nie ma zamiaru ratować strefy euro ...nie zamierza ratować...
Bułgaria nie ma zamiaru ratować strefy euro ...strefy euro

Mładenow przedstawił stanowisko Bułgarii w sprawie debaty dotyczącej ratowania eurolandu. Wszystkie opozycyjne partie żądały wystąpienia w tej kwestii premiera Bojko Borysowa, jednak ich zabiegi zostały odrzucone. Szef resortu spraw zagranicznych oświadczył posłom, że Bułgaria nie jest stroną umowy o europejskim mechanizmie stabilności i nie podjęła zobowiązań o uczestnictwie w finansowaniu tego przedsięwzięcia. Minister zaznaczył, że jego kraj nie wywołał kryzysu w strefie euro i nie będzie jej z niego wyciągał.
Przeczytaj także: Polska będzie ratować bankrutów ze strefy euro » Członek gabinetu Bojko Borysowa oświadczył także, że rząd nie podejmie w tej sprawie decyzji bez wcześniejszych rozmów na forum parlamentu i bez jego zgody na podpisanie przedstawionego przez Brukselę porozumienia w sprawie stabilizacji strefy euro. Zaznaczył, iż podobne stanowisko przedstawiły Czechy i Szwecja.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamer

Źródło: BSANNA News


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Bułgaria nie zamierza ratować strefy euro

Facebook

Alkohol    Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Bronisław Komorowski    Chiny    Donald Tusk    Emerytury    Eur    Euro    Finanse    Firma    GPW    Giełda    Giełda Papierów Wartościowych    Gospodarka    Grecja    Handel    Internet    Inwestycje    Jarosław Kaczyński    Kredyty    Kryzys    Niemcy    Nieruchomości    Notowania    Odszkodowanie    PO    PSL    Papierosy    PiS    Pieniądze    Platforma Obywatelska    Podatki    Policja    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Prezydent    Przestępstwo    Reklama    Rosja    Rząd    SLD    Sejm    Sądy    UE    USA    USD    Urzędnicy    Ustawa    Waluty    Wielka Brytania    Wybory    Wybory parlamentarne    Wybory prezydenckie    Włochy    Zakaz   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...


Do góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Finanse   »   Bułgaria nie zamierza ratować strefy euro