Biznes, Finanse, Prawo   »   Finanse   »   Chcesz zarobić ? Wynajmij mieszkanie

Finanse

rss

Chcesz zarobić ? Wynajmij mieszkanie

2013.04.18//  K. Marcinkiewicz
Wynajem mieszkań, zdaniem raportu Open Finance, zdecydowanie wygrywa z innymi instrumentami finansowymi w postaci lokat i obligacji. Specjaliści twierdzą, że na skutek ciągle spadających oprocentowań lokat i gwałtownej obniżki atrakcyjności obligacji, to właśnie inwestycja w nieruchomości może zagwarantować największe zyski.
Chcesz zarobić ? Wynajmij mieszkanie Coraz mniej osób stać na kupno mieszkania
Chcesz zarobić ? Wynajmij mieszkanie Stabilizacja na rynku finansowym utrzymuje się od dłuższego czasu
Chcesz zarobić ? Wynajmij mieszkanie Banki już nie udzielają kredytów tak czesto jak kiedyś

Oprocentowanie obniżyło się co prawda w przeciągu dwóch ostatnich miesięcy, ale w dalszym ciągu tego typu powierzenie pieniędzy jest najkorzystniejsze. Zdaniem Agnieszki Grotkowskiej z serwisu Domiporta.pl stabilizacja na rynku najmów utrzymuje się już od dobrych kilku miesięcy. Delikatne wahania mają związek z ciągle aktywną gospodarką, a wpływ na nie mają m.in. inflacja i spadające oprocentowania depozytów.

Wydaje się, że sposób ten może być szczególnie skuteczny w obecnym otaczającym nas kryzysie. Przy powściągliwości banków w udzielaniu kredytów mało kogo stać na zakup mieszkania, pozostaje więc opcja wynajmu. Portale reklamowe pełne są tego typu ofert. Trudno więc się nie zgodzić z raportem zaprezentowanym przez Open Finance. Jest tylko jedno „ale”. Kiedyś ta hossa na rynku wynajmu się musi skończyć. Pytanie tylko, kiedy ten czas nadejdzie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamerWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Chcesz zarobić ? Wynajmij mieszkanie
 / 
Komentarze do: Chcesz zarobić ? Wynajmij mieszkanie
bene pisze:

Pomysł bardzo dobry zwłaszcza jeśli ktoś ma mieszkanie po babci albo rodzicach. W innym przypadku trzeba kupić mieszkanie, czyli najczęściej wziąć kredyt na to mieszkanie i potem wynajmować a to już nie jest takie opłacalne, chyba że patrzy sie daleko terminowo i mieszkanie będzie za 20 lat dla dzieci.

Facebook

Alkohol    Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Bronisław Komorowski    Chiny    Donald Tusk    Emerytury    Eur    Euro    Finanse    Firma    GPW    Giełda    Giełda Papierów Wartościowych    Gospodarka    Grecja    Handel    Internet    Inwestycje    Jarosław Kaczyński    Kredyty    Kryzys    Niemcy    Nieruchomości    Notowania    Odszkodowanie    PO    PSL    Papierosy    PiS    Pieniądze    Platforma Obywatelska    Podatki    Policja    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Prezydent    Przestępstwo    Reklama    Rosja    Rząd    SLD    Sejm    Sądy    UE    USA    USD    Urzędnicy    Ustawa    Waluty    Wielka Brytania    Wybory    Wybory parlamentarne    Wybory prezydenckie    Włochy    Zakaz   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale KulturaDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Finanse   »   Chcesz zarobić ? Wynajmij mieszkanie