Biznes, Finanse, Prawo   »   Finanse   »   Chcesz zarobić ? Wynajmij mieszkanie

Finanse

rss

Chcesz zarobić ? Wynajmij mieszkanie

2013.04.18//  K. Marcinkiewicz
Wynajem mieszkań, zdaniem raportu Open Finance, zdecydowanie wygrywa z innymi instrumentami finansowymi w postaci lokat i obligacji. Specjaliści twierdzą, że na skutek ciągle spadających oprocentowań lokat i gwałtownej obniżki atrakcyjności obligacji, to właśnie inwestycja w nieruchomości może zagwarantować największe zyski.
Chcesz zarobić ? Wynajmij mieszkanie Coraz mniej osób stać na kupno mieszkania
Chcesz zarobić ? Wynajmij mieszkanie Stabilizacja na rynku finansowym utrzymuje się od dłuższego czasu
Chcesz zarobić ? Wynajmij mieszkanie Banki już nie udzielają kredytów tak czesto jak kiedyś

Oprocentowanie obniżyło się co prawda w przeciągu dwóch ostatnich miesięcy, ale w dalszym ciągu tego typu powierzenie pieniędzy jest najkorzystniejsze. Zdaniem Agnieszki Grotkowskiej z serwisu Domiporta.pl stabilizacja na rynku najmów utrzymuje się już od dobrych kilku miesięcy. Delikatne wahania mają związek z ciągle aktywną gospodarką, a wpływ na nie mają m.in. inflacja i spadające oprocentowania depozytów.

Wydaje się, że sposób ten może być szczególnie skuteczny w obecnym otaczającym nas kryzysie. Przy powściągliwości banków w udzielaniu kredytów mało kogo stać na zakup mieszkania, pozostaje więc opcja wynajmu. Portale reklamowe pełne są tego typu ofert. Trudno więc się nie zgodzić z raportem zaprezentowanym przez Open Finance. Jest tylko jedno „ale”. Kiedyś ta hossa na rynku wynajmu się musi skończyć. Pytanie tylko, kiedy ten czas nadejdzie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamerWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Chcesz zarobić ? Wynajmij mieszkanie
 / 
Komentarze do: Chcesz zarobić ? Wynajmij mieszkanie
bene pisze:

Pomysł bardzo dobry zwłaszcza jeśli ktoś ma mieszkanie po babci albo rodzicach. W innym przypadku trzeba kupić mieszkanie, czyli najczęściej wziąć kredyt na to mieszkanie i potem wynajmować a to już nie jest takie opłacalne, chyba że patrzy sie daleko terminowo i mieszkanie będzie za 20 lat dla dzieci.

Facebook

Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Euro    Finanse    Firma    Internet    PO    PiS    Podatki    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Rząd    SLD    UE    USA    Wybory   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale SportDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Finanse   »   Chcesz zarobić ? Wynajmij mieszkanie