Biznes, Finanse, Prawo   »   Firma   »   Chinki uczą się, jak poślubić bogacza

Firma

rss

Chinki uczą się, jak poślubić bogacza

2011.07.31//  D. Pęgiel
Agencja Reuters poinformowała, iż w Pekinie od roku działa ośrodek szkoleniowy o nazwie Centrum Edukacji Moralnej dla Kobiet, który oferuje zajęcia paniom chcącym bogato wyjść za mąż. W programie nauczania przewidziano między innymi kurs sztuki makijażu, parzenia herbaty czy odczytywania mowy ciała.
małżeństwo
małżeństwo Chinki uczą się, jak poślubić bogacza
małżeństwo

Oryginalny ośrodek w stolicy Państwa Środka rozpoczął swoją działalność w sierpniu ubiegłego roku i od tego momentu z jego oferty skorzystało ponad 2,8 tysiąca kobiet. Kursantki pochodzą przede wszystkim z klasy średniej. Za 30 godzin zajęć płacą 20 tysiąca juanów (blisko 3,1 tysiąca dolarów). Klientki zgodnie twierdzą, że pieniądze te nie zostały wyrzucone w błoto.
małżeństwo
małżeństwo
małżeństwo

Uczestniczki szkoleń uczą się, jak usidlić bogacza. Mają im w tym pomóc zajęcia z makijażu, umiejętności prowadzenia konwersacji, odczytywania intencji rozmówcy czy tradycyjnych sposobów parzenia herbaty. Ponadto odbywają zajęcia z psychologii, co ma im ułatwić odczytywanie osobowości i intencji mężczyzny na podstawie jego zachowania.

- Mam nadzieję, że poziom ludzi, z którymi będę miała do czynienia w przyszłości, będzie wyższy niż ten, z którym stykałam się przed tym kursem - powiedziała 23-letnia Zhou Yue, która prowadzi rodzinny biznes. Przedstawiciele szkoły twierdzą, że w ciągu kilku ostatnich miesięcy aż 30 absolwentek kursu wyszło szczęśliwie za mąż.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamerWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Chinki uczą się, jak poślubić bogacza

Facebook

Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Euro    Finanse    Firma    Internet    PO    PiS    Podatki    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Rząd    SLD    UE    USA    Wybory   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale GryDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Firma   »   Chinki uczą się, jak poślubić bogacza