Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Deklaracja majątkowa Władimira Putina

Polityka

rss

Deklaracja majątkowa Władimira Putina

2011.12.06//  D. Pęgiel
Tygodnik "Wprost" rozpisuje się na temat oficjalnego majątku Władimira Putina. Z deklaracji majątkowych obecnego premiera Federacji Rosyjskiej i kandydata w zbliżających się wyborach prezydenckich wynika, iż ma on niewiele.
Przeczytaj także: Rosjanki zdzierają ubranie dla Putina » W ubiegłym roku jeden z najpotężniejszych polityków świata zarobił 5 042 257 rubli brutto, co w przeliczeniu na złotówki daje nieco ponad pół miliona. "Wprost" podkreśla, że to mniej więcej dwa razy tyle co premier Donald Tusk. W 2009 roku zarobki Władimira Putina osiągnęły prawie 3,9 miliona rubli. Natomiast w 2008 roku przekroczyły 4 miliony rubli.
Deklaracja majątkowa Władimira Putina
Deklaracja majątkowa Władimira Putina Władimir Putin
Deklaracja majątkowa Władimira Putina

Z deklaracji wynika także, że szef rosyjskiego rządu ma dwa mieszkania o powierzchni 77 i 153 m2. Jednak tylko mniejszy z tych lokali jest własnościowy, drugi znajduje się w użytkowaniu wieczystym. Do tego dochodzi jeszcze działka budowlana o powierzchni 1500 m2, dwa niewielkie garaże oraz trzy samochody (odrestaurowane wołgi GAZ M-21 i GAZ M-21 R oraz terenowa niva z 2009 roku).
Przeczytaj także: Władimir Putin bił i zradzał żonę? » Komentatorzy podkreślają, iż majątek zawarty w deklaracji nie wydaje się zbyt imponujący. Wielu z nich twierdzi jednak, że Putin jest jednym z najbogatszy ludzi świata. Ich zdaniem może mieć dziesiątki miliardów dolarów, czego nikt nie potrafi udowodnić, gdyż oficjalnymi właścicielami mogą być zupełnie inne osoby, które trzęsą rosyjską gospodarką - czytamy na portalu Wprost.pl.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamer

Źródło: wprost.pl, Wprost


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Deklaracja majątkowa Władimira Putina

Facebook

Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Euro    Finanse    Firma    Internet    PO    PiS    Podatki    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Rząd    SLD    UE    USA    Wybory   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale SportDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Deklaracja majątkowa Władimira Putina