Biznes, Finanse, Prawo   »   Finanse   »   Dom Madoff'a na sprzedaż

Finanse

rss

Dom Madoff'a na sprzedaż

2009.09.02//  IAD andergrant
Dom letni Madoffa, położony przy plaży w Montauk, w stanie Nowy Jork zostanie wystawiony na sprzedaż. Dochód z transakcji ma być przeznaczony na częściowy zwrot pieniędzy oszukanym przez finansistę inwestorom.
Dom Maddoff'a na sprzedaż
Dom Maddoff'a na sprzedaż
Dom Maddoff'a na sprzedaż

Częściowy, ponieważ dom zostanie wystawiony po cenie 8,75 mln USD. Jego wartość szacuje się na co najmniej 7 mln USD. Natomiast oszust wszech czasów zdefraudował 171 mld USD.

Powierzchnia domu przekracza 900 m kw. W środku znajdują się cztery sypialnie, a każda z nich ma widok na plażę i ocean. Właściciele posiadłości będą mogli korzystać również z basenu, który wchodzi w skład posesji.

Dom został wybudowany w 1982 roku. Jego pierwszym i jedynym jak dotąd właścicielem był Madoff. Mimo fortuny jaką zdefraudował, jego były już dom jest skromny. Stylowy, z klasycznie połączonymi bielą i drewnem, potwierdza dobry gust finansisty. Lub jego żony.
Dom Maddoff'a na sprzedaż
Dom Maddoff'a na sprzedaż
Dom Maddoff'a na sprzedaż
Dom Maddoff'a na sprzedaż
Dom Maddoff'a na sprzedaż

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamer

Źródło: Bloomberg.com


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Dom Madoff'a na sprzedaż

Facebook

Alkohol    Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Bronisław Komorowski    Chiny    Donald Tusk    Emerytury    Eur    Euro    Finanse    Firma    GPW    Giełda    Giełda Papierów Wartościowych    Gospodarka    Grecja    Handel    Internet    Inwestycje    Jarosław Kaczyński    Kredyty    Kryzys    Niemcy    Nieruchomości    Notowania    Odszkodowanie    PO    PSL    Papierosy    PiS    Pieniądze    Platforma Obywatelska    Podatki    Policja    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Prezydent    Przestępstwo    Reklama    Rosja    Rząd    SLD    Sejm    Sądy    UE    USA    USD    Urzędnicy    Ustawa    Waluty    Wielka Brytania    Wybory    Wybory parlamentarne    Wybory prezydenckie    Włochy    Zakaz   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale GryDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Finanse   »   Dom Madoff'a na sprzedaż