Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Dominique Strauss-Kahn zostanie oczyszczony z zarzutów?

Polityka

rss

Dominique Strauss-Kahn zostanie oczyszczony z zarzutów?

2011.08.21//  D. Pęgiel
Zdaniem nowojorskich prokuratorów już wkrótce Dominique Strauss-Kahn zostanie uwolniony od wszelkich zarzutów i będzie mógł powrócić do Francji – donosi agencja Bloomberg.

"Prokuratura będzie musiała ostatecznie wycofać oskarżenie, bo nie jest w pełni przekonana co do każdego punktu oskarżenia" - oznajmił agencji Bloomberg Thomas Curran, były prokurator Manhattanu.
Dominique Strauss-Kahn
Dominique Strauss-Kahn Dominique Strauss-Kahn
Dominique Strauss-Kahn

Francuski polityk, oskarżony o przestępstwa seksualne, ma stawić się przed sądem na Manhattanie 23 sierpnia. Specjaliści twierdzą, że wówczas prokuratura ostatecznie zaniecha oskarżenia byłego szefa Międzynarodowego Funduszu Walutowego, gdyż nie jest w stanie przekonywująco udowodnić jego winę.

W połowie maja pracownica nowojorskiego hotelu Sofitel oskarżyła Strauss-Kahna o gwałt i zmuszenie jej do seksu oralnego. Francuz najpierw trafił do aresztu, które następnie sąd zamienił na areszt domowy.

Gdy okazało się, że zeznania pokojówki są pełne sprzeczności, a ona sama miała kontakt ze światem przestępczym, sąd zwolnił byłego szefa MFW z aresztu domowego. Nakazał mu jednak pozostanie w Stanach Zjednoczonych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamer

Źródło: pb.pl, PAP


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Dominique Strauss-Kahn zostanie oczyszczony z zarzutów?

Facebook

Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Euro    Finanse    Firma    Internet    PO    PiS    Podatki    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Rząd    SLD    UE    USA    Wybory   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale KulturaDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Dominique Strauss-Kahn zostanie oczyszczony z zarzutów?