Biznes, Finanse, Prawo   »   Finanse   »   E-papierosy pod kontrolą. Złote czasy dobiegną końca?

Finanse

rss

E-papierosy pod kontrolą. Złote czasy dobiegną końca?

2013.06.17//  D. Kwiecień
Mimo różnych kampanii społecznych i zmieniających się trendów, palacze wciąż stanowią ogromnych rozmiarów grupę. Nic więc dziwnego, że próbuje się zbić na nich kapitał. Zwłaszcza, ze osoby uzależnione od nikotyny, wciąż szukają tańszego i zdrowszego zamiennika. Efektem tego jest ogromna popularność e-papierosów. Palenie ich kosztuje zdecydowanie mniej, nie wydzielają przykrego zapachu, a na dodatek można z nich korzystać praktycznie wszędzie.
Finanse i prawo - będą kontrolować szkodliwość e-papierosów
Finanse i prawo - będą kontrolować szkodliwość e-papierosów
Finanse i prawo - będą kontrolować szkodliwość e-papierosów

To spowodowało, że niektóre państwa zaczęły interesować się elektronicznymi papierosami i poddać je większej kontroli. Brytyjski rząd uznał je za środek medyczny, a francuski minister zdrowia Marisol Touraine zamierza zakazać palenia ich w miejscach publicznych. Ponadto uważa się, że przez zawartą w nich nikotynę, mogą stanowić kolejny, uzależniający środek.

To może niepokoić szybko rozwijający się rynek e-papierosów. Producenci będą musieli teraz dostarczać wyniki badań dotyczące jakości ich produktów oraz przede wszystkim wpływu na ludzki organizm aplikowania w ten sposób nikotyny.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamer

Źródło: forsal.pl


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
E-papierosy pod kontrolą. Złote czasy dobiegną końca?

Facebook

Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Euro    Finanse    Firma    Internet    PO    PiS    Podatki    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Rząd    SLD    UE    USA    Wybory   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale GryDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Finanse   »   E-papierosy pod kontrolą. Złote czasy dobiegną końca?