Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   George Clooney nie chce być prezydentem USA

Polityka

rss

George Clooney nie chce być prezydentem USA

2011.09.03//  D. Pęgiel
George Clooney nie planuje w najbliższym czasie rozpoczynać kariery politycznej. Pochodzący z Kentucky aktor jest bardzo aktywny społecznie i dla wielu osób byłby idealnym kandydatem na prezydenta. Jednak główny zainteresowany twierdzi, że obecny przywódca Stanów Zjednoczonych, Barack Obama, radzi sobie bardzo dobrze.
George Clooney
George Clooney George Clooney
George Clooney

- W tej chwili rządzi nami facet mądrzejszy, milszy i bardziej współczujący od większości z nas – oznajmił Clooney. - W dodatku jego kadencja przypadła na naprawdę trudny okres w dziejach. Dlaczego miałbym dobrowolnie zgłaszać się na jego miejsce? Mam świetną pracę, zadaję się z bardzo atrakcyjnymi ludźmi, więc nie interesuje mnie fotel prezydencki – zaznaczył artysta.
Dorobek aktorski i reżyserski Clooneya zamyka dramat "Idy marcowe", w którym wcielił się w postać gubernator Mike'a Morrisa, kandydata na prezydenta USA. Ostatnio mogliśmy go zobaczyć także w takich produkcjach jak "Amerykanin" czy "Człowiek, który gapił się na kozy".
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamer

Źródło: dziennik.pl


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
George Clooney nie chce być prezydentem USA

Facebook

Alkohol    Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Bronisław Komorowski    Chiny    Donald Tusk    Emerytury    Eur    Euro    Finanse    Firma    GPW    Giełda    Giełda Papierów Wartościowych    Gospodarka    Grecja    Handel    Internet    Inwestycje    Jarosław Kaczyński    Kredyty    Kryzys    Niemcy    Nieruchomości    Notowania    Odszkodowanie    PO    PSL    Papierosy    PiS    Pieniądze    Platforma Obywatelska    Podatki    Policja    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Prezydent    Przestępstwo    Reklama    Rosja    Rząd    SLD    Sejm    Sądy    UE    USA    USD    Urzędnicy    Ustawa    Waluty    Wielka Brytania    Wybory    Wybory parlamentarne    Wybory prezydenckie    Włochy    Zakaz   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale Motoryzacja

W dziale GryDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   George Clooney nie chce być prezydentem USA