Biznes, Finanse, Prawo   »   Firma   »   Harnaś z tytułem najszybciej rosnącej marki wśród piw

Firma

rss

Harnaś z tytułem najszybciej rosnącej marki wśród piw

2011.05.21//  D. Pęgiel
Ubiegły rok zakończył się sukcesem marki Harnaś, która dzięki 34-procentowemu przerostowi sprzedaży w stosunku do roku 2009, zdobyła tytuł najszybciej rosnącej marki wśród największych piw w naszym kraju – poinformował portal Gazetaprawna.pl. Tak dobry rezultat Harnasia jest tym większym zwycięstwem z uwagi na fakt, że spożycie złocistego trunku w Polsce w zeszłym roku spadło względem 2009 roku – wynika z danych przedstawionych przez Ciszewski Public Relations.
Harnaś, piwo, browary, Carlsberg Marka Harnaś zanotowała...
Harnaś, piwo, browary, Carlsberg ...34-procentowy wzrost...
Harnaś, piwo, browary, Carlsberg ...udziałów wolumenowych

34-procentowy wzrost udziałów wolumenowych umożliwił marce Harnaś umocnienie się na siódmym miejscu wśród najchętniej wybieranych przez kupujących piw. Wartości rynku browarniczego w naszym kraju oceniana jest na blisko 20 mld zł. Do Harnasia na koniec 2010 r. należało 4,5 proc. udziałów. Sukces tej marki był możliwy dzięki kampanii reklamowej, która została oceniona jako jedna z najlepszych w branży piwnej w poprzednim roku. Zdaniem ekspertów pozwoliła ona zbudować silną więź z konsumentem.

- Poprzedni rok zakończyliśmy bardzo dobrym wynikiem sprzedażowym, który jest zasługą ciężkiej pracy, jaką włożyliśmy w rozwój marki. Pomimo, iż rynek piwa jest coraz bardziej konkurencyjny, w pierwszych miesiącach tego roku Harnaś kontynuuje swój sukces odnotowując intensywny wzrost sprzedaży względem rewelacyjnego pod tym kątem, roku poprzedniego – stwierdził Jacek Stefaniak, Senior Brand Manager piwa Harnaś. Trunek ten produkowany jest przez koncern Carlsberg Polska SA w Browarze Okocim.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamer

Źródło: gazetaprawna.pl


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Harnaś z tytułem najszybciej rosnącej marki wśród piw
 / 
Komentarze do: Harnaś z tytułem najszybciej rosnącej...
Gajowy pisze:

Ciekawe kto tyle tego pije :) jak dla mnie strasznie kiepskie piwo.

Facebook

Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Euro    Finanse    Firma    Internet    PO    PiS    Podatki    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Rząd    SLD    UE    USA    Wybory   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale SportDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Firma   »   Harnaś z tytułem najszybciej rosnącej marki wśród piw