Biznes, Finanse, Prawo   »   Firma   »   Indie na celowniku Renault

Firma

rss

Indie na celowniku Renault

2011.05.31//  D. Pęgiel
Renault określił Indie jako jedno z najważniejszych państw w swojej strategii inwestycyjnej. Francuski koncern motoryzacyjny zamierza wprowadzić na tamtejszy rynek pięć nowych modeli samochodów. Ofensywa inwestycyjna firmy potrwa do końca 2012 roku i ma jej zagwarantować pozycję najmłodszej gamy pojazdów w Indiach.
Renault Fluence Renault Fluence
Renault
Renault Fluence Renault Fluence

Pierwszym etapem ofensywy Renault będzie wprowadzenie modelu Fluence w październiku. Kolejny ma być Koleos, a następne będą trzy nowe auta, w tym jeden SUV.  - Wprowadzenie Fluence do sprzedaży w Indiach jest początkiem zakrojonej na szeroką skalę ofensywy produktów na tym rynku, który jest jednym z filarów rozwoju działalności Renault na świecie w ramach strategii Renault 2016 - "Drive the Change" – oznajmił Marc Nassif, dyrektor generalny Renault na Indie.
Renault Koleos Renault Koleos
Renault
Renault Koleos Renault Koleos

- Fabryka w Chennai, ośrodki inżynieryjne, projektowe i logistyczne oraz sieć handlowa, która do końca 2012 r. będzie liczyć sto salonów, stanowią narzędzia, jakimi posługuje się Renault, by dostarczyć indyjskim klientom samochody wysokiej jakości, dostosowane znakomicie do specyfiki rynku – stwierdził Nassif.
Rynek indyjski w ostatnich latach odnotowuje roczny wzrost w wysokości 20%, sprawiając, że Indie są jednym, z najbardziej dynamicznie rozwijających się krajów świata – informuje portal Mojeauto.pl.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamer

Źródło: mojeauto.pl


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Indie na celowniku Renault

Facebook

Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Euro    Finanse    Firma    Internet    PO    PiS    Podatki    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Rząd    SLD    UE    USA    Wybory   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Firma   »   Indie na celowniku Renault