Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Krzysztof Piesiewicz z zarzutem posiadania narkotyku

Polityka

rss

Krzysztof Piesiewicz z zarzutem posiadania narkotyku

2011.12.07//  D. Pęgiel
"Gazeta Wyborcza" poinformowała, iż wczoraj prokuratura na warszawskiej Pradze postawiła byłemu senatorowi Krzysztofowi Piesiewiczowi zarzuty posiadania narkotyku i nakłaniania innych osób do jego zażycia. W rozmowie z dziennikiem mec. Czesław Jaworski, jeden z obrońców polityka, przyznał, że zarzuty są identyczne jak we wniosku o uchylenie immunitetu.
Krzysztof Piesiewicz z zarzutem posiadania narkotyku
Krzysztof Piesiewicz z zarzutem posiadania narkotyku Krzysztof Piesiewicz
Krzysztof Piesiewicz z zarzutem posiadania narkotyku

Przypomnijmy, że znany scenarzysta dwukrotnie padł ofiarą szantażu. Grożono mu upublicznienie kompromitującego filmu, który został nagrany w jego domu. W sumie zapłacił on przestępcom – Joannie D., Halinie S. i Zbigniewowi S. - kilkaset tysięcy złotych. Ujęto ich, a następnie skazano na półtora roku więzienia bez zawieszenia. Wyrok ten nie jest prawomocny - czytamy na portalu Onet.pl, który powołuje sie na PAP.

Pod koniec 2009 roku "Super Express" ujawnił nagranie, które przedstawiało byłego już senatora ubranego w sukienkę i wciągającego biały proszek. Piesiewicz twierdzi, że były to sproszkowane lekarstwa, a nie kokaina. Polityk zdecydował się wówczas zawiesić członkostwo w klubie parlamentarnym PO. Zamierzał wystartować w tegorocznych wyborach do Senatu z włąsnego komitetu, jednak ostatecznie zrezygnował.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamer

Źródło: Gazeta Wyborcza, onet.pl, PAP; foto: Forum, gość.pl, tvp.info/PAP


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Krzysztof Piesiewicz z zarzutem posiadania narkotyku

Facebook

Alkohol    Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Bronisław Komorowski    Chiny    Donald Tusk    Emerytury    Eur    Euro    Finanse    Firma    GPW    Giełda    Giełda Papierów Wartościowych    Gospodarka    Grecja    Handel    Internet    Inwestycje    Jarosław Kaczyński    Kredyty    Kryzys    Niemcy    Nieruchomości    Notowania    Odszkodowanie    PO    PSL    Papierosy    PiS    Pieniądze    Platforma Obywatelska    Podatki    Policja    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Prezydent    Przestępstwo    Reklama    Rosja    Rząd    SLD    Sejm    Sądy    UE    USA    USD    Urzędnicy    Ustawa    Waluty    Wielka Brytania    Wybory    Wybory parlamentarne    Wybory prezydenckie    Włochy    Zakaz   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

  • Po zeszłorocznym sukcesie, ASICS wprowadza na rynek nowy, ulepszony NOVABLAST 2 z jeszcze lepszą...

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale LifestyleDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Krzysztof Piesiewicz z zarzutem posiadania narkotyku