Biznes, Finanse, Prawo   »   Finanse   »   Męskie zawody, które pociągają kobiety

Finanse

rss

Męskie zawody, które pociągają kobiety

2016.06.14//  S. Sikorska
Chociaż każdy z nas ma świadomość, że człowieka powinno oceniać się po wnętrzu, a nie fizjonomii, zamożności czy choćby wykształceniu, to jednak rzeczywistość nie jest tak kolorowa, jakby się tego chciało. I choć żadna kobieta nie chciałaby być oceniana np. na podstawie swojej sukienki, to jednak panie chętnie oceniają mężczyzn przez pryzmat wykonywanego przez niech zawodu. To dla nich na tyle ważne, że udało się nawet stworzyć ranking zawodów, które według kobiet są najbardziej pociągające.
Zawody, które pociągają kobiety
Zawody, które pociągają kobiety
Zawody, które pociągają kobiety

Fotograf
Która kobieta nie chciałaby być muzą i stale pozować do pięknych fotografii? W ten sposób można połechtać damskie ego, przy okazji wykazując się talentem i umiejętnością doceniania partnerki. W dodatku panie zakładają, że fotograf będzie potrafi znaleźć piękno praktycznie we wszystkim, co go otacza. Ciekawe tylko, czy panie mają świadomość, że ich wybranek mógłby robić zdjęcia także obcym kobietom…?
Szef kuchni
Kobiety szaleją za facetami umiejącymi gotować! Założenie, że droga do serca prowadzi przez żołądek w dużej mierze jest prawdziwe. Kobiety nie potrafią oprzeć się mężczyznom, którzy zapewniają im rozkosz w kuchni. A jeśli do tego jesteś cukiernikiem, to spokojnie możesz sprawić, że kobiety będą Ci jadły z ręki!
Zawody, które pociągają kobiety
Zawody, które pociągają kobiety
Zawody, które pociągają kobiety

Wojskowy
Surowa dyscyplina w wojsku pomaga żołnierzom nie tylko bronić granic i obywateli, ale też sprawia, że są wyjątkowo sprawni i dobrze wyćwiczeni. To natomiast powoduje, że tak świetnie wyglądają. Jeśli połączy się to z czarującą osobowością i rycerskimi zasadami, powstaje oszałamiająca kombinacja, która zachwyci każdą kobietę!
Pilot
Podobnie, jak mężczyźni służący w wojsku, piloci budzą niewysłowiony autorytet i podziw, który powiązany jest z ich wysoce odpowiedzialnym zawodem i regularnym ryzykowaniem życia podczas wykonywania służbowych obowiązków. To właśnie sprawia, że ich praca tak naprawdę jest nie tylko zwykłym zawodem, ale i sposobem na życie. Poza tym warto dodać, że piloci z reguły dużo wiedzą o świecie. Sporo podróżują, często też dużo czytają, a do tego są dobrze ubrani i mogą pochwalić się w pełni zadowalającymi dochodami.
Zawody, które pociągają kobiety
Zawody, które pociągają kobiety
Zawody, które pociągają kobiety

Lekarz
Miłość można znaleźć w najmniej oczekiwanych miejscach, także w szpitalu, a lekarz medycyny od lat należy do najbardziej szanowanych zawodów. Medycy są też po prostu niezwykle przydatni, bo będą potrafili zadbać o swoją partnerkę, jak mało kto. Uważani są za uprzejmych, inteligentnych, uczynnych, zawsze gotowych nieść pomoc. Nic dziwnego, że kobiety tak bardzo pożądają lekarzy!
Przedsiębiorca
Przedsiębiorca musi być rozgarnięty, świetnie zorganizowany i odpowiedzialny. Takich cech u partnera szuka praktycznie każda kobieta. Tym bardziej że prowadząc własną firmę, mężczyzna może samodzielnie gospodarować czasem. I choć oznacza to także przyjęcie na siebie większej liczby obowiązków, to jednak jest nadzieją na dostosowywanie grafika do potrzeb związku lub całej rodziny. Samodzielny, osiągający sukcesy facet działa na kobiety jak magnes.
Zawody, które pociągają kobiety
Zawody, które pociągają kobiety
Zawody, które pociągają kobiety

Muzyk
Rockowi gwiazdorzy zawsze cieszyli się powodzeniem wśród kobiet. Nie powinno to być zaskoczeniem, skoro zarażają energią, są uzdolnieni i zwykle nieziemsko przystojni. W dodatku większość z nich to buntownicy, a przecież dziewczyny lubią niegrzecznych chłopców. Zresztą, muzyka dotyka duszy, więc kobiety mogą nawet nie zauważyć, kiedy zostaną oczarowane przez muzyka.
Barman
Wbrew pozorom, to nie tylko specjaliści od mieszania. Poza tym, że znają się na alkoholach i mogą zaserwować kobiecie najpyszniejszego drinka, jakiego kiedykolwiek piła, to doskonale znają wszystkie teksty nadające się na podryw, jak i te, które nigdy nie działają. Przy okazji mają stały kontakt z pięknymi dziewczynami, więc mają okazję, by szkolić swoje umiejętności typowe dla rasowego podrywacza.
Zawody, które pociągają kobiety
Zawody, które pociągają kobiety
Zawody, które pociągają kobiety

Haker/inżynier oprogramowania
Mamy wiek technologii informacyjnej, więc zawód „na czasie” imponuje kobietom, które z reguły nieco gorzej od mężczyzn radzą sobie z nowinkami technologicznymi. Warto dodać, że hakerzy i inżynierowie oprogramowania, jak i wszelcy inni informatycy muszą mieć zdolność myślenia analitycznego i być inteligentni. Do tego znają wiele kodów, a część z nich może zaprowadzić ich wprost do kobiecych serc.
Pisarz
Pisarze wykazują się nieprzeciętną wrażliwością, umiejętnością obserwowania i analizowania. W dodatku mogą sprawić, że ich kobieta będzie żyła na wieki, jeśli tylko postanowią opisać ją w swojej książce. Czyż to nie romantyczne? Na panie z pewnością działa!
Zawody, które pociągają kobiety
Zawody, które pociągają kobiety
Zawody, które pociągają kobiety

Aktor
Sława, uznanie, przepych, błysk fleszy - gdy jesteś aktorem, masz to wszystko. I do tego jeszcze tabuny kobiet, które piszczą na Twój widok. Może Ci to namieszać w głowie, ale może też poniekąd zakryć Twoje rzeczywiste wady, bo kobiety, siłą rzeczy, będą widziały w Tobie bohaterów, których grywasz. Czasem bywa to wadą, czasem zaletą. Jeśli więc zamierzasz zostać aktorem – dokładnie wybieraj role!
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamerWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Męskie zawody, które pociągają kobiety

Facebook

Alkohol    Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Bronisław Komorowski    Chiny    Donald Tusk    Emerytury    Eur    Euro    Finanse    Firma    GPW    Giełda    Giełda Papierów Wartościowych    Gospodarka    Grecja    Handel    Internet    Inwestycje    Jarosław Kaczyński    Kredyty    Kryzys    Niemcy    Nieruchomości    Notowania    Odszkodowanie    PO    PSL    Papierosy    PiS    Pieniądze    Platforma Obywatelska    Podatki    Policja    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Prezydent    Przestępstwo    Reklama    Rosja    Rząd    SLD    Sejm    Sądy    UE    USA    USD    Urzędnicy    Ustawa    Waluty    Wielka Brytania    Wybory    Wybory parlamentarne    Wybory prezydenckie    Włochy    Zakaz   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Finanse   »   Męskie zawody, które pociągają kobiety