Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Michelle Obama nie pojawi się w Polsce przez Komorowskiego

Polityka

rss

Michelle Obama nie pojawi się w Polsce przez Komorowskiego

2011.05.25//  D. Pęgiel
Podczas wizyty przywódcy Stanów Zjednoczonych w Polsce, nie będzie mu towarzyszyła małżonka. Zdaniem "Naszego Dziennika" faktycznym powodem nieobecności Michelle Obamy nie jest szkolny egzamin zdawany przez córki pary prezydenckiej, a niechęć do Bronisława Komorowskiego. Polski prezydent miał obrazić pierwszą damę USA.
Michelle Obama
Michelle Obama Michelle Obama
Michelle Obama

W Polsce nie pojawi się żona Baracka Obamy, mimo że towarzyszyła mężowi w Irlandii i Wielkiej Brytanii, ma przybyć także na początek szczytu G8 w Deauville. Program wizyty amerykańskiego prezydenta nie zawiera punktów, które zazwyczaj przeznaczone są dla żon państw goszczących w naszym kraju. Także to – zdaniem "Naszego Dziennika" – świadczy o innym powodzie nieobecności Michelle Obamy niż oficjalnie podawany - egzamin zdawany przez córki pary prezydenckiej w szkole.
Bronisław Komorowski
Bronisław Komorowski Bronisław Komorowski
Bronisław Komorowski

Faktycznie ma to być "dyplomatyczna reakcja na gafy i nietakt, jakich dopuścił się wobec niej prezydent Bronisław Komorowski podczas swojej wizyty w USA". W jednej ze swoich wypowiedzi Komorowski podważył wierność małżeńską żony Obamy - próbując zażartować, wywołał międzynarodowy skandal. Nie ma się więc co dziwić, że teraz pani Obama nie ma ochoty na spotkanie z polskim prezydentem – pisze "Nasz Dziennik".
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamer

Źródło: Nasz Dziennik


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Michelle Obama nie pojawi się w Polsce przez Komorowskiego
 / 
Komentarze do: Michelle Obama nie pojawi się w Polsce...
Gajowy pisze:

Nie zdziwiłbym sie jakby Obama odwolal swoja wizyty, niby przez pyl wulkaniczny. Tak samo jak to zrobil na pogrzebie L. Kaczyńskiego.

Facebook

Alkohol    Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Bronisław Komorowski    Chiny    Donald Tusk    Emerytury    Eur    Euro    Finanse    Firma    GPW    Giełda    Giełda Papierów Wartościowych    Gospodarka    Grecja    Handel    Internet    Inwestycje    Jarosław Kaczyński    Kredyty    Kryzys    Niemcy    Nieruchomości    Notowania    Odszkodowanie    PO    PSL    Papierosy    PiS    Pieniądze    Platforma Obywatelska    Podatki    Policja    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Prezydent    Przestępstwo    Reklama    Rosja    Rząd    SLD    Sejm    Sądy    UE    USA    USD    Urzędnicy    Ustawa    Waluty    Wielka Brytania    Wybory    Wybory parlamentarne    Wybory prezydenckie    Włochy    Zakaz   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale LifestyleDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Michelle Obama nie pojawi się w Polsce przez Komorowskiego