Biznes, Finanse, Prawo   »   Firma   »   Miliony dla innowacyjnych

Firma

rss

Miliony dla innowacyjnych

2013.03.09//  D. Pęgiel
Co najmniej 200 milionów złotych znajdzie się w puli nowego konkursu na dotacje dla małych i średnich przedsiębiorców. Ma on zostać ogłoszony jeszcze w tym miesiącu, jednak jego kryteria znane są już dziś - poinformowała Agencja Informacyjna Newseria.
Przeczytaj także: Dotacje zabijają polską gospodarkę? »W rozmowie z Newserią Iwona Wendel, wiceminister rozwoju regionalnego, przyznała, że w wyniku m.in. oszczędności będzie można ogłosić konkurs na innowacyjne przedsięwzięcia dla małych i średnich przedsiębiorców. Ze wstępnych założeń wynika, że przyszli beneficjenci będą walczyli o przeznaczoną do podziału kwotę 200 milionów złotych. Wendel dodaje jednak, że może ona wzrosnąć nawet do 700 milionów złotych.
Miliony dla innowacyjnych Pod koniec bieżącego miesiąca zostanie ogłoszony...
Miliony dla innowacyjnych ...konkurs na innowacyjne przedsięwzięcia...
Miliony dla innowacyjnych ...dla małych i średnich przedsiębiorców

Wiceminister rozwoju regionalnego zdradziła także kryteria konkursu. - Po pierwsze małe i średnie przedsiębiorstwa, po drugie innowacyjna technologia bądź usługa, innowacyjne przedsięwzięcie - oznajmiła. Dodała, że szansę powodzenia będą miały tylko te projekty, które są w zaawansowanej fazie.
Przeczytaj także: 400 mln zł na utrzymanie miejsc pracy »Konkurs dotyczy całego kraju. W zależności od regionu i wielkości podmiotu ubiegającego się o wsparcie dofinansowanie będzie wynosić od 60 do 70% wartości inwestycji. Najmniejsza kwota, jaka zostanie wydzielona dla potencjalnego beneficjenta, to 4 miliony złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamer

Źródło: newseria.pl


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Miliony dla innowacyjnych

Facebook

Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Euro    Finanse    Firma    Internet    PO    PiS    Podatki    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Rząd    SLD    UE    USA    Wybory   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale GryDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Firma   »   Miliony dla innowacyjnych