Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Najwięksi przegrani wyborów o swoich planach zawodowych

Polityka

rss

Najwięksi przegrani wyborów o swoich planach zawodowych

2011.10.15//  D. Pęgiel
"Życie Warszawy" informuje czym zajmą się warszawscy politycy, którzy ponieśli wyborczą klęskę. Gazeta wskazuje jako największych przegranych dwóch senatorów weteranów: Zbigniewa Romaszewskiego i Piotra Andrzejewskiego. Pierwszy zasiadał w ławach Senatu bez przerwy od 1989 roku, drugi ma na swoim koncie sześć kadencji. Obaj zapewniają, że chcą być nadal aktywni i pomocni na politycznym polu.
Najwięksi przegrani wyborów o swoich planach zawodowych W wyniku wyborów...
Najwięksi przegrani wyborów o swoich planach zawodowych ...z Sejmem pożegnała się...
Najwięksi przegrani wyborów o swoich planach zawodowych ...m.in. wiceszefowa SLD

Powrót do pracy naukowej rozważa Karol Karski, który z zawodu jest prawnikiem. Członek Prawa i Sprawiedliwości niedawno uzyskał tytuł doktora habilitowanego i zawsze może wrócić z bezpłatnego urlopu do nauczania studentów na Uniwersytecie Warszawskim.
Przeczytaj także: Pełne wyniki wyborów parlamentarnych » Dalekosiężny pomysł na siebie prezentuje Paweł Poncyliusz. - Będę chciał za trzy lata wystartować na prezydenta Warszawy. Myślę, że powinienem docenić potencjał, który ujawnił się w tych wyborach, i osoby które oddały na mnie głos – twierdzi. - A jeśli chodzi o to, co będę robił teraz to odpowiadam szczerze, że jeszcze nie wiem – przyznał lider partii Polska Jest Najważniejsza.
Przeczytaj także: Donald Tusk uzyskał najwięcej głosów w wyborach do Sejmu » W miarę dobrej sytuacji są niedoszli posłowie lewicy. Marek Balicki może na dobre zająć się zarządzaniem Szpitalem Wolskiego. Natomiast wiceszefowa Sojuszu Lewicy Demokratycznej Katarzyna Piekarska także nie powinna narzekać na brak zajęć. - Jestem radną sejmiku mazowieckiego, szefową regionu partii, pracuję jako radca prawny. Mam co robić – przyznaje.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamer

Źródło: wprost.pl, Życie Warszawy


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Najwięksi przegrani wyborów o swoich planach zawodowych

Facebook

Alkohol    Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Bronisław Komorowski    Chiny    Donald Tusk    Emerytury    Eur    Euro    Finanse    Firma    GPW    Giełda    Giełda Papierów Wartościowych    Gospodarka    Grecja    Handel    Internet    Inwestycje    Jarosław Kaczyński    Kredyty    Kryzys    Niemcy    Nieruchomości    Notowania    Odszkodowanie    PO    PSL    Papierosy    PiS    Pieniądze    Platforma Obywatelska    Podatki    Policja    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Prezydent    Przestępstwo    Reklama    Rosja    Rząd    SLD    Sejm    Sądy    UE    USA    USD    Urzędnicy    Ustawa    Waluty    Wielka Brytania    Wybory    Wybory parlamentarne    Wybory prezydenckie    Włochy    Zakaz   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

  • Po zeszłorocznym sukcesie, ASICS wprowadza na rynek nowy, ulepszony NOVABLAST 2 z jeszcze lepszą...

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale LifestyleDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Najwięksi przegrani wyborów o swoich planach zawodowych