Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Palikot i SLD walczą o striptizerkę

Polityka

rss

Palikot i SLD walczą o striptizerkę

2011.07.30//  D. Pęgiel
Kilka miesięcy temu Sojusz Lewicy Demokratycznej oznajmił, że na jego listach wyborczych może znaleźć się Marta Szulawiak, uczestniczka programu "Top Model", zajmująca się zawodowo tańcem na rurze. Z ustaleń portalu Tvp.info wynika, iż kobieta dostała również propozycję startu z list ugrupowania Janusza Palikota. - Ostatecznej decyzji, z której listy wystartuję, jeszcze nie podjęłam – przyznaje główna bohaterka zamieszania.
Marta Szulawiak

Jakiś czas temu poseł SLD Ryszard Kalisz opowiedział się za umieszczeniem Szulawiak na liście swojego ugrupowania, argumentując, że striptizerka "ma w oczach coś myślącego". Jednak decyzja o jej starcie wywołała w ugrupowaniu Grzegorza Napieralskiego mieszane reakcje.
Portal Tvp.info ustalił, że propozycja Sojuszu nie jest jedyną, którą otrzymała Marta Szulawiak. - O start z naszych list może ubiegać się każdy, kto chce spróbować swoich sił. Wstępna rozmowa z Martą Szulawiak odbyła się dwa tygodnie temu. Mogłaby liczyć na miejsce w pierwszej piątce listy warszawskiej – mówi Karol Jene z Ruchu Palikota.
Janusz Palikot

"Jedynką" w Warszawie ma być Janusz Palikot. Jego ugrupowanie sporządza listy tzw. metodą suwakową, czyli na przemian znajdzie się na niej mężczyzna i kobieta. Tym samym striptizerka mogłaby liczyć na drugie albo czwarte miejsce. Główna zainteresowania podkreśla, że jeszcze nic nie postanowiła w tej kwestii. - Czekam na ostateczną decyzję SLD na temat startu z list tej partii – wyjaśnia Szulawiak, która zapowiada, że do Sejmu chce kandydować po to, by zająć się pomocą najuboższym.
SLD

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamer

Źródło: tvp.info


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Palikot i SLD walczą o striptizerkę

Facebook

Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Euro    Finanse    Firma    Internet    PO    PiS    Podatki    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Rząd    SLD    UE    USA    Wybory   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale High-TechDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Palikot i SLD walczą o striptizerkę