Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Rosjanki zdzierają ubranie dla Putina

Polityka

rss

Rosjanki zdzierają ubranie dla Putina

2011.07.18//  D. Pęgiel
"Zedrzyj z siebie ubranie dla Władimira Putina" – pod takim hasłem toczy się internetowa kampania skierowana dla młodych Rosjanek, za którą odpowiada bliżej nieokreślona grupa "Armia Putina". W nagraniu promującym akcję jedna z dziewczyn wprowadza to hasło w czyn.
"Po prostu wariuję na punkcie mężczyzny, który zmienił nasz kraj. (…) To świetny polityk i niezwykły mężczyzna. To Władimir Putin" – mówi głos zza kadru w profesjonalnym nagraniu zamieszczonym na stronie akcji. Klip pokazuje m.in. spotkanie trzech dziewczyn, które czerwoną farbą wypisują na białych koszulkach: "Zedrę z siebie ubrania dla Putina", po czym jedna z nich wprowadza słowa w czyn. Dziewczyny zachęcają Rosjanki, by postąpiły tak samo, a materiał utrwalający to zdarzenie umieściły w Internecie. Najlepsze wideo ma zostać nagrodzone iPadem2.
Władimir Putin
Władimir Putin Władimir Putin
Władimir Putin

Nie wiadomo, któ działa pod nazwą "Armia Putina". Brytyjski "The Independent" zauważa, że promocyjny klip został profesjonalnie wyprodukowany i posiada pewne cechy charakterystyczne dla prokremlowskiej organizacji młodzieżowej, "Naszych". Warto przypomnieć, iż to nie pierwsza akcja, w której dziewczyny rozbierają się dla rosyjskiego premiera. W ubiegłym roku do rąk Putina trafił erotyczny kalendarz, do którego pozowały studentki dziennikarstwa na Uniwersytecie Moskiewskim.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamer

Źródło: tvn24.pl


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Rosjanki zdzierają ubranie dla Putina

Facebook

Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Euro    Finanse    Firma    Internet    PO    PiS    Podatki    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Rząd    SLD    UE    USA    Wybory   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Rosjanki zdzierają ubranie dla Putina