Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Seks na jedną noc - tak Dania przyciąga turystów

Polityka

rss

Seks na jedną noc - tak Dania przyciąga turystów

2009.09.15//  IAD andergrant
Nietypowa kampania reklamowa... Czyli co oferują kraje europejskie turystom?Niedawno pojawił się filmik na YouTube o dziewczynie szukającej ojca swojego dziecka. Jak mówi Karen: on wracała do domu, on - turysta - zwiedzał Danię, oprowadziła go po kilku miejscach, poszli na drinka... skończyło się seksem. Rano, gdy się obudziła, jego już nie było.

Dziewczyna nie pamięta imienia kochanka i nie wie skąd jest, a owoc tamtej nocy trzyma, nagrywając video, na rękach. Urodziła synka i dała mu na imię August.
Piękna i łatwa dziewczyna, która teraz zajmuje się ślicznym niemowlakiem wzruszyła wiele serc, zdobyła mnóstwo pochwał ze strony widzów i pozytywnych ocen na YouTube. Film obejrzało ponad 800 tys. użytkowników. Temat podchwyciły niemal wszystkie brukowce w Europie.

Kłopot w tym, że to fikcja. Dziewczyna nazywa się Ditte Arnth Jorgensen, jest aktorką. Nigdy nie urodziła dziecka. Video to element kampanii reklamowej agencji turystycznej VisitDenmark - rządowy pomysł na promocję kraju za granicą.

Czy reklama jest dobra? Na pewno inna niż wszystkie pozostałe. A sam pomysł zmobilizował internautów. Powstały kolejne filmy:

Martin ze Szwecji szuka matki swojej pluszowej zabawki... (zobacz video)
Ojciec z Brooklynu w Nowym Jorku też szuka... (zobacz video)
Te filmy są jak przestroga - uważaj z kim sypiasz na wakacjach. Dziewczyny tak atrakcyjne jak Karen występują najczęściej w fantazji i... w reklamach agencji turystycznych.
Zobacz także: Reklama zbyt sexy »
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamer

Źródło: mashable.com


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Seks na jedną noc - tak Dania przyciąga turystów

Facebook

Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Euro    Finanse    Firma    Internet    PO    PiS    Podatki    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Rząd    SLD    UE    USA    Wybory   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale High-Tech

W dziale LifestyleDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Seks na jedną noc - tak Dania przyciąga turystów