Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Sondaż: 55% Polaków negatywnie ocenia pracę rządu

Polityka

rss


Warning: Creating default object from empty value in /www/www.banzaj.pl/class/web_poll.php on line 108

Warning: Creating default object from empty value in /www/www.banzaj.pl/class/web_poll.php on line 108

Warning: Creating default object from empty value in /www/www.banzaj.pl/class/web_poll.php on line 108

Sondaż: 55% Polaków negatywnie ocenia pracę rządu

2011.09.20//  D. Pęgiel
Z sondażu przeprowadzonego przez TNS OBOP wynika, że 55% ankietowanych Polaków ma negatywne zdanie na temat pracy rządu, 35% badanych ocenią ją pozytywnie. Ponadto 47% respondentów źle ocenia wypełnianie obowiązków premiera przez Donalda Tuska, 44% uważa, że lider Platformy Obywatelskiej sprawdza się na stanowisku szefa rządu. W opinii 55% respondentów Bronisław Komorowski dobrze wypełnia obowiązki prezydenta, a zdaniem 33% - źle.
Donald Tusk
Donald Tusk Donald Tusk
Donald Tusk

W porównaniu z ubiegłym miesiącem opinie na temat gabinetu Donalda Tuska uległy poprawie - udział pozytywnych ocen wzrósł z 28 do 35%, a negatywnych spadł z 61% do 55%. Co dziesiąty Polak nie potrafi ocenić pracy rządu. Od sierpnia poprawiły się również notowania samego premiera. Udział dobrych ocen jego działalności podskoczył z 37 do 44%, a negatywne zmniejszyły się z 50 do 47%. Pozostali ankietowanie mają trudności z oceną pracy Tuska.

Ankieta: Jak oceniasz działalność rządu Donalda Tuska?


Ankieta: Jak oceniasz pracę premiera Donalda Tuska?


W przypadku prezydenta Bronisława Komorowskiego udział dobrych ocen wzrósł z 50 do 55%, a odsetek osób źle oceniających jego działalność spadł z 34 do 33%. 12% badanych nie ma w tej kwestii konkretnego zdania. Sondaż TNS OBOP został przeprowadzony w dniach 1-4 września 2011 roku na ogólnopolskiej, losowej, reprezentatywnej próbie 1000 mieszkańców Polski w wieku 15 i więcej lat.

Ankieta: Jak oceniasz działalność prezydenta Bronisława Komorowskiego?

Bronisław Komorowski
Bronisław Komorowski Bronisław Komorowski
Bronisław Komorowski

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamer

Źródło: gazetaprawna.pl, PAP


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sondaż: 55% Polaków negatywnie ocenia pracę rządu

Facebook

Alkohol    Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Bronisław Komorowski    Chiny    Donald Tusk    Emerytury    Eur    Euro    Finanse    Firma    GPW    Giełda    Giełda Papierów Wartościowych    Gospodarka    Grecja    Handel    Internet    Inwestycje    Jarosław Kaczyński    Kredyty    Kryzys    Niemcy    Nieruchomości    Notowania    Odszkodowanie    PO    PSL    Papierosy    PiS    Pieniądze    Platforma Obywatelska    Podatki    Policja    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Prezydent    Przestępstwo    Reklama    Rosja    Rząd    SLD    Sejm    Sądy    UE    USA    USD    Urzędnicy    Ustawa    Waluty    Wielka Brytania    Wybory    Wybory parlamentarne    Wybory prezydenckie    Włochy    Zakaz   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale ExtremeDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Sondaż: 55% Polaków negatywnie ocenia pracę rządu