Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Sondaż: Solidarna Polska notuje znaczny spadek poparcia

Polityka

rss

Sondaż: Solidarna Polska notuje znaczny spadek poparcia

2011.12.02//  D. Pęgiel
Z najnowszego badania przeprowadzonego przez SMG KRC dla "Faktów" TVN wynika, iż więcej osób deklaruje chęć oddania swojego głosu na Prawo i Sprawiedliwość. Spadły natomiast notowania Solidarnej Polski, a bez zmian pozostał wynik Platformy Obywatelskiej - czytamy na portalu Wprost.pl, który powołuje się na Polską Agencję Prasową.
Solidarna Polska notuje znaczny spadek poparcia W sondażu SMG KRC...
Solidarna Polska notuje znaczny spadek poparcia ...Solidarna Polska notuje...
Solidarna Polska notuje znaczny spadek poparcia ...znaczny spadek poparcia

Na ugrupowanie Donalda Tuska zagłosowałoby 37% ankietowanych. Natomiast partia Jarosława Kaczyńskiego mogłaby liczyć na 25% głosów badanych Polaków. Oznacza to dla niej wzrost poparcia o cztery punkty procentowe wobec poprzedniego sondażu.
Przeczytaj także: Sondaż: "ziobryści" w Sejmie » Na Ruch Palikota zagłosowałoby 9% respondentów (spadek o punkt procentowy), Sojusz Lewicy Demokratycznej - 8% (wzrost o trzy punkty procentowe) i Polskie Stronnictwo Ludowe - 7% (wzrost o punkt procentowy). Z kolei poparcie dla Solidarnej Polski, ugrupowania rozłamowców z Prawa i Sprawiedliwości, spadło o sześć punktów procentowych i wynosi 3%. Na tyle samo może liczyć partia Polska Jest Najważniejsza (spadek o dwa punkty procentowe).
Przeczytaj także: Mirosław Koźlakiewicz z PO najbogatszym posłem » Stacja TVN nie podała, czy inne ugrupowania działające na polskiej scenie politycznej zostały uwzględnione w tym badaniu. Sondaż został przeprowadzony telefonicznie przez SMG KRC 30 listopada na próbie 1001 dorosłych Polaków.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamer

Źródło: TVN, wprost.pl, PAP


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sondaż: Solidarna Polska notuje znaczny spadek poparcia

Facebook

Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Euro    Finanse    Firma    Internet    PO    PiS    Podatki    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Rząd    SLD    UE    USA    Wybory   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale SportDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Sondaż: Solidarna Polska notuje znaczny spadek poparcia