Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Władimir Putin i Dmitrij Miedwiediew zamienią się miejscami?

Polityka

rss

Władimir Putin i Dmitrij Miedwiediew zamienią się miejscami?

2011.09.25//  D. Pęgiel
Rosyjski prezydent Dmitrij Miedwiediew zaproponował, aby obecny premier Władimir Putin wziął udział w wyborczej rywalizacji o fotel prezydencki w marcu 2012 roku. Z kolei szef rządu oznajmił, że po przyszłorocznych wyborach Miedwiediew powinien stanąć na czele nowego gabinetu.
O swoich stanowiskach obaj politycy poinformowali podczas12. zjazdu partii Jedna Rosja, który zebrał się w Moskwie, by przyjąć program i zatwierdzić listy kandydatów tego ugrupowania na grudniowe wybory do Dumy Państwowej - niższej izby rosyjskiego parlamentu.
Władimir Putin i Dmitrij Miedwiediew zamienią się miejscami?
Władimir Putin i Dmitrij Miedwiediew zamienią się miejscami? Władimir Putin
Władimir Putin i Dmitrij Miedwiediew zamienią się miejscami?

Putin, który szefuje rządzącej partii, stwierdził, że Miedwiediew powinien otwierać jej listę federalną. Prezydent przyjął tę ofertę. - Jest to niewątpliwie odpowiedzialna i bardzo poważna propozycja. Przyjmuję ją. Wszystko, czym zajmuje się partia, jest zgodne z moimi priorytetami – oświadczył. Dodał również, że Putin powinien kandydować w wyborach prezydenckich w marcu 2012 roku.
Władimir Putin i Dmitrij Miedwiediew zamienią się miejscami?
Władimir Putin i Dmitrij Miedwiediew zamienią się miejscami? Dmitrij Miedwiediew
Władimir Putin i Dmitrij Miedwiediew zamienią się miejscami?

Władimir Putin był już prezydentem Federacji Rosyjskiej przez dwie kadencje, w latach 2000-2008. Z powodu konstytucji nie mógł jednak ubiegać się o trzecią kadencję z rzędu. Odchodząc z urzędu na swojego następcę wskazał Dmitrija Miedwiediewa, a sam stanął na czele rządu. Już wtedy komentatorzy twierdzili, że Putin w 2012 roku zechce wrócić na fotel prezydenta Rosji. 
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamer

Źródło: interia.pl, PAP


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Władimir Putin i Dmitrij Miedwiediew zamienią się miejscami?
 / 
Komentarze do: Władimir Putin i Dmitrij Miedwiediew...
Maniek1 pisze:

Ten filmik to spot reklamowy przed wyborami ? jak tak to ja bym na niego zaglosowal :) a tak na serio wie ktos co to za laska ?

 / 
Komentarze do: Władimir Putin i Dmitrij Miedwiediew...
darooo pisze:

Ten fimik to akcja młodzieżówki ( Armi Putnina ) przed wyborami tu masz tlumaczenie: Cześć. Nazywam się Jana, jestem studentką. Szaleję za człowiekiem, który zmienił życie w naszym kraju. To poważany polityk, elegancki mężczyzna. To Władimir Putin. Jego uwielbiają miliony, jemu wierzą. Lecz jest gromadka ludzi, którzy oblewają go błotem. Może dlatego, że boją się.... Może z mocy własnej słabości, dlatego że oni nigdy nie będą na jego miejscu. Młode, inteligentne i piękne dziewczęta zjednoczyły się w Armię Putina, Armię, która za niego rozedrze. My ogłaszamy konkurs. Reguły są bardzo proste. Nakręćcie wideo jak rozrdzieracie coś lub kogoś za Putina. Wylóżcie filmiki w naszej grupie Ta, której wideo będzie najbardziej oryginalne, zostanie posiadaczką ipad'a-2.

Facebook

Alkohol    Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Bronisław Komorowski    Chiny    Donald Tusk    Emerytury    Eur    Euro    Finanse    Firma    GPW    Giełda    Giełda Papierów Wartościowych    Gospodarka    Grecja    Handel    Internet    Inwestycje    Jarosław Kaczyński    Kredyty    Kryzys    Niemcy    Nieruchomości    Notowania    Odszkodowanie    PO    PSL    Papierosy    PiS    Pieniądze    Platforma Obywatelska    Podatki    Policja    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Prezydent    Przestępstwo    Reklama    Rosja    Rząd    SLD    Sejm    Sądy    UE    USA    USD    Urzędnicy    Ustawa    Waluty    Wielka Brytania    Wybory    Wybory parlamentarne    Wybory prezydenckie    Włochy    Zakaz   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...


Do góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Władimir Putin i Dmitrij Miedwiediew zamienią się miejscami?