Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Marta Szulawiak - uczestniczka programu "Top Model" na liście SLD

Polityka

rss

Marta Szulawiak - uczestniczka programu "Top Model" na liście SLD

2011.05.23//  D. Pęgiel
27-letnia Marta Szulawiak, modelka i uczestniczka programu "Top Model", wystartuje do Sejmu z listy Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Zgodę na kandydowanie "młodej, pięknej, z konkretnymi pomysłami" wydał sam Grzegorz Napieralski, który zbroi swoje ugrupowanie po odejściu do Platformy Obywatelskiej Bartosza Arłukowicza - czytamy na portalu Se.pl.
- Bardzo się cieszymy, że pani Marta chce startować w wyborach. To ambitna, inteligentna kobieta - zachwala Krzysztof Gawkowski, szef kampanii SLD na Mazowszu. Nie po raz pierwszy w wyborczej rywalizacji Sojusz Lewicy Demokratycznej posiłkuje się płcią piekną. Warto przypomnieć osławione "Aniołki Napieralskiego", które kusiły wyborców w czasie kampanii prezydenckiej.
Marta Szulawiak
Marta Szulawiak Marta Szulawiak
Marta Szulawiak

Marta Szulawiak znana jest z programu "Top Model" w TVN. Modelka niedawno otworzyła w Warszawie szkołę tańca na rurze, a teraz ma zamiar zasiąść w Sejmie. - To moje pierwsze polityczne kroki. Ale zawsze chciałam pomagać innym. Rozmawiałam już z Grzegorzem Napieralskim. Przedstawiłam mu moje poglądy. Bardzo mu się spodobały. Zapewnił mnie, że takich osób jak ja brakuje w partii - mówi nam Szulawiak. - Interesują mnie sprawy społeczne, problemy najuboższych. Sama tego doświadczyłam i wiem, jak ważna jest pomoc tym ludziom. Chcę złamać stereotyp modelek odbieranych jako osoby ładne i głupie - dodaje.
SLD
SLD SLD
SLD

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamer

Źródło: se.pl; foto: pudelek.pl, koktajl24.pl


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Marta Szulawiak - uczestniczka programu "Top Model" na liście SLD

Facebook

Alkohol    Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Bronisław Komorowski    Chiny    Donald Tusk    Emerytury    Eur    Euro    Finanse    Firma    GPW    Giełda    Giełda Papierów Wartościowych    Gospodarka    Grecja    Handel    Internet    Inwestycje    Jarosław Kaczyński    Kredyty    Kryzys    Niemcy    Nieruchomości    Notowania    Odszkodowanie    PO    PSL    Papierosy    PiS    Pieniądze    Platforma Obywatelska    Podatki    Policja    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Prezydent    Przestępstwo    Reklama    Rosja    Rząd    SLD    Sejm    Sądy    UE    USA    USD    Urzędnicy    Ustawa    Waluty    Wielka Brytania    Wybory    Wybory parlamentarne    Wybory prezydenckie    Włochy    Zakaz   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Marta Szulawiak - uczestniczka programu "Top Model" na liście SLD