Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Nowy spot PiS - Palikot

Polityka

rss

Nowy spot PiS - Palikot

2009.04.28//  IAD andergrant
Po Kolesiach przyszła pora na Palikota - kolejny spot reklamowy Prawa i Sprawiedliwości mający na celu ośmieszenie Platformy Obywatelskiej przed wyborami do Europarlamentu.

Sąd Okręgowy i Sąd Apelacyjny przyznały, że fragmenty spotu "Kolesie" przedstawiają kłamstwo. Zabronione zostało ich emitowanie w ramach kampanii wyborczej. Czy podobnie będzie z Palikotem?
W reklamówce wykorzystano archiwalne zdjęcia Janusza Palikota, w podkładzie muzycznym słyszymy IX Symfonię Beethovena. Lektor uroczystym głosem komentuje z ironią poczynania w mediach polityka PO. Spot kończy się słowami - Nikt lepiej nie będzie reprezentował Polski Donalda Tuska w Europie, niż Janusz Palikot.

Oceń spot:

Tym razem nawet przedstawiciele partii rządzącej nie popierają zachowania posła Palikota. Czy sąd zakaże emisji nowej reklamówki przedwyborczej PiS?

W oficjalnej wypowiedzi rzecznik Prawa i Sprawiedliwości powiedział, że skoro zabroniono komitetowi wyborczemu partii krytykować PO, zachęcają do głosowania na Platformę prezentując postawę głównego jej członka.

Sam zainteresowany, Janusz Palikot, uznał, że działania partii opozycyjnej pomagają mu w uzyskaniu większego poparcia. W podziękowaniu za przygotowanie i promowanie reklamówki przekazał 5 tys. zł na kampanię wyborczą PiS.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamer

Źródło: PiS.org.pl


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nowy spot PiS - Palikot

Facebook

Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Euro    Finanse    Firma    Internet    PO    PiS    Podatki    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Rząd    SLD    UE    USA    Wybory   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Nowy spot PiS - Palikot