Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Arnold Schwarzenegger - żona byłego gubernatora opowie o jego prywatnym życiu za 15 mln USD

Polityka

rss

Arnold Schwarzenegger - żona byłego gubernatora opowie o jego prywatnym życiu za 15 mln USD

2011.07.06//  D. Pęgiel
Zapowiada się wielki przebój. Upokorzona przez Arnolda Schwarzeneggera Maria Shriver zamierza opowiedzieć światu o swoim małżeństwie z byłym gubernatorem stanu Kalifornia. Właśnie podpisała umowę na publikację książki, za którą otrzyma powalające honorarium - 15 milionów dolarów – czytamy na portalu Ndtv.com.
Arnold Schwarzenegger i Maria Shriver
Arnold Schwarzenegger i Maria Shriver Arnold Schwarzenegger i Maria Shriver
Arnold Schwarzenegger i Maria Shriver

Za publikację, w której przedstawi prywatne życie kalifornijskiego gubernatora, zdradzona żona zainkasuje fortunę. Maria Shriver jest zawodową pisarką i ma na koncie już dwa bestsellery. Dlatego wydawnictwo, które wyłożyło tą astronomiczną kwotę za wspomnienia partnerki Schwarzeneggera, liczy że książka pełna brudnych tajemnic doskonale się sprzeda. - Maria chce mu odpłacić za upokorzenie. Po ślubie zrezygnowała z kariery i postawiła na rodzinę. Okazało się, że żadnej rodziny nie było - oznajmił znajomy Shriver w rozmowie z "Daily Mail".
Arnold Schwarzenegger i Maria Shriver
Arnold Schwarzenegger i Maria Shriver
Arnold Schwarzenegger i Maria Shriver

Arnold Schwarzenegger i Maria Shriver (córka Eunice Kennedy Shriver, siostry zabitego prezydenta Stanów Zjednoczonych Johna Fitzgeralda Kennedy'ego) w maju poinformowali o swojej separacji. Wówczas nie podano przyczyn rozstania małżeństwa z ponad 25-letnim stażem. Później wyszło na jaw, że aktor jest ojcem dziecka kobiety, która przez dwadzieścia lat prowadziła jego rezydencję. Potomek Schwarzeneggera i jego pracownicy przyszedł na świat ponad 10 lat temu, przez cały ten czas gwiazdor wspierał go finansowo.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamer

Źródło: ndtv.com


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Arnold Schwarzenegger - żona byłego gubernatora opowie o jego prywatnym życiu za 15 mln USD
 / 
Komentarze do: Arnold Schwarzenegger - żona byłego...
Bartos pisze:

Podobno ma dostac 450 milionow i jeszcze jej malo :) ach te baby

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Arnold Schwarzenegger - żona byłego gubernatora opowie o jego prywatnym życiu za 15 mln USD