Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Arnold Schwarzenegger ma nieślubnie dziecko z pracownicą

Polityka

rss

Arnold Schwarzenegger ma nieślubnie dziecko z pracownicą

2011.05.17//  D. Pęgiel
Były gubernator stanu Kalifornia Arnold Schwarzenegger przyznał, że jest ojcem dziecka kobiety, która przez dwadzieścia lat prowadziła jego rezydencję. Tajemnica wyjawiona przez sławnego aktora doprowadziła do separacji między nim a jego żoną - Marią Shriver. Okazuje się, że dziecko Schwarzeneggera i jego pracownicy przyszło na świat ponad 10 lat temu, przez cały ten czas gwiazdor wspierał finansowo swojego nieślubnego potomka i jego matkę.
Arnold Schwarzenegger i Maria Shriver
Arnold Schwarzenegger i Maria Shriver Arnold Schwarzenegger i Maria Shriver
Arnold Schwarzenegger i Maria Shriver

- Po ustąpieniu ze stanowiska gubernatora powiedziałem Marii o dziecku - poinformował Schwarzenegger w oficjalnym oświadczeniu. - Zasłużyłem na złość i rozczarowanie ze strony mojej rodziny i przyjaciół. Rozumiem te uczucia. Nie ma dla mnie żadnego usprawiedliwienia, biorę na siebie całą odpowiedzialność. Przeprosiłem Marię, moje dzieci i pozostałych członków rodziny. Jest mi naprawdę bardzo przykro - dodał.

Arnold Schwarzenegger i Maria Shriver (córka Eunice Kennedy Shriver, siostry zabitego prezydenta Stanów Zjednoczonych Johna Fitzgeralda Kennedy'ego) poinformowali o swojej separacji w poprzednim tygodniu. Wtedy nie podano przyczyn rozstania małżeństwa z ponad 25-letnim stażem. "Nadal się bardzo kochamy (...) Mamy to szczęście, że wychowaliśmy czwórkę wspaniałych dzieci" – napisano wówczas w oświadczeniu prasowym pary.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamer

Źródło: latimes.com, tvp.pl, wp.pl


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Arnold Schwarzenegger ma nieślubnie dziecko z pracownicą

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale LifestyleDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Arnold Schwarzenegger ma nieślubnie dziecko z pracownicą