Biznes, Finanse, Prawo   »   Finanse   »   Banki chcą grać fair play z klientami?

Finanse

rss

Banki chcą grać fair play z klientami?

2010.01.08//  E. Zumbach
Reklama jest dźwignią handlu. Z tego względu, marketingowcy nauczyli się prezentować reklamowany towar w taki sposób, by nie odkrywać przed potencjalnym klientem tego, co mogłoby mu się nie spodobać.

Specjaliści od reklamy niemal do perfekcji opanowali sztukę przekazywania komunikatów o charakterze perswazyjnym, które oddziaływają na podświadomość odbiorcy w z góry zamierzony sposób, a mianowicie skłaniają go do nabycia, bądź skorzystania z określonego towaru lub usługi.
Banki chcą grać fair play Banki poprzez skuteczną i trafiającą do klientów reklamę...
Banki chcą grać fair play ...pomnażają swoje zyski i zdobywają nowych klientów
Banki chcą grać fair play Marketingowcy potrafią manipulować odbiorcą

Rzadko zdarza się, by reklama miała charakter rzetelnej i nie zafałszowanej informacji o wszystkich istotnych cechach produktu. Zdecydowana większość z nich jest podporządkowana celom komercyjnym.

Nie inaczej jest w wypadku reklamówek rozmaitych produktów finansowych, oferowanych nam przez banki. Tutaj również mamy do czynienia ze znaczną liczbą niedomówień i obietnic bez pokrycia, czy co gorsza informacji podawanych drobnym druczkiem.
Banki chcą grać fair play Już wcześniej Prezes PKO BP deklarował, że oferta banku będzie przejrzysta jak to tylko możliwe
Banki chcą grać fair play Alior Bank skutecznym chwytem marketingowym, przebojem wdarł się na polski rynek bankowy
Banki chcą grać fair play Czy inne banki pójdą w ślady Citibanku Handlowego? To także dobra reklama dla banków...

Cześć bankowców dostrzegła już, że w biznesie warto pokusić się o uczciwość względem klienta i obiektywne spojrzenie na produkt, czy oferowaną usługę. Tak gra się po prostu fair play. I konsumenci to doceniają.

Ostatnio Prezes banku Citi Handlowy, Sławomir Sikora, zadeklarował publicznie pełną przejrzystość w komunikacji z klientami – donosi Gazeta Wyborcza. Ma to oznaczać koniec z polityką gwiazdek i małych czcionek w spotach reklamowych, czy pod tekstami umów kredytowych. Czy w ślad za nim pójdą szefowie innych banków?
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamerWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Banki chcą grać fair play z klientami?

Facebook

Alkohol    Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Bronisław Komorowski    Chiny    Donald Tusk    Emerytury    Eur    Euro    Finanse    Firma    GPW    Giełda    Giełda Papierów Wartościowych    Gospodarka    Grecja    Handel    Internet    Inwestycje    Jarosław Kaczyński    Kredyty    Kryzys    Niemcy    Nieruchomości    Notowania    Odszkodowanie    PO    PSL    Papierosy    PiS    Pieniądze    Platforma Obywatelska    Podatki    Policja    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Prezydent    Przestępstwo    Reklama    Rosja    Rząd    SLD    Sejm    Sądy    UE    USA    USD    Urzędnicy    Ustawa    Waluty    Wielka Brytania    Wybory    Wybory parlamentarne    Wybory prezydenckie    Włochy    Zakaz   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Finanse   »   Banki chcą grać fair play z klientami?