Biznes, Finanse, Prawo   »   Firma   »   Co mówi o Tobie firmowe biurko?

Firma

rss

Co mówi o Tobie firmowe biurko?

2016.08.08//  S. Sikorska
Wielu z nas wykonuje zawód wymagający siedzenia przy biurku i pewnie każdemu zdarza się czasem mieć problem z utrzymaniem ładu na jego blacie. Incydentalny bałagan nie jest niczym nadzwyczajnym. Liczy się natomiast to, jak najczęściej wygląda nasze biurko. Na podstawie rozłożenia poszczególnych przedmiotów i stopnia „zawalenia” blatu wszelkimi przedmiotami, psychologowie potrafią określić osobowość jego zarządcy. Chcesz wiedzieć, co mówi o Tobie firmowe biurko?
Co mówi o Tobie firmowe biurko?
Co mówi o Tobie firmowe biurko?
Co mówi o Tobie firmowe biurko?

Biurko zorganizowane

Kalendarz ustawiony w rogu biurka - dokładnie tak, żeby z Twojej perspektywy dobrze było widać, jaki jest dzień. Dzięki temu nawet pracując przy komputerze, możesz szybko sprawdzać daty. Obok siebie masz przyczepione karteczki z ważnymi informacjami – przyklejane na ściance biurka lub zwykłe, wbite pinezkami w tablicę korkową. Pozwalają Ci stale kontrolować, które zadania już wykonałeś, a które wciąż przed Tobą. Masz też segregatory, które pozwalają Ci panować nad dokumentami. Precyzyjnie układasz również wszystkie papiery i przedmioty w szufladzie. Jesteś zorganizowany i godny zaufania. Ludzie wiedzą, że w razie problemów, mogą przyjść do Ciebie z prośbą o poradę. Odpowiedzialnie podchodzisz do każdego zadania, które wykonujesz. Co więcej, udaje Ci się zrobić wszystko na czas, bez większej spiny i bez ścigania się z czasem.
Co mówi o Tobie firmowe biurko?
Co mówi o Tobie firmowe biurko?
Co mówi o Tobie firmowe biurko?

Biurko pełne zaskakujących przedmiotów

Na tablicy korkowej masz dziwne kartki, które nie zawierają konkretnego przesłania, ale ciekawie wyglądają. Być może nawet sam jesteś ich autorem, a może to interesujące wycinki z gazet lub komiksów? Masz także parę elektronicznych zabawek, którymi zajmujesz się w przerwie od pracy. Nie widzisz też niczego dziwnego w tym, że w Twojej szufladzie znajduje się kostka Rubika albo jo-jo. Na Twoim biurku roi się od przedmiotów niekoniecznie związanych z pracą, ale żaden z nich nie przeszkadza Ci w wykonywaniu obowiązków. Ba, one mają na Ciebie pozytywny wpływ! Jeśli tak wygląda Twoje biurko, to zapewne jesteś osobą nieprzeciętnie kreatywną i ciągle wpadającą na niespotykane pomysły. Jesteś raczej ekstrawertykiem, który nie boi się nowych wyzwań i chętnie eksperymentuje. Na pewno nadawałbyś się do jednego z innowacyjnych start-upów lub słynnego międzynarodowego koncernu z branży IT!
Co mówi o Tobie firmowe biurko?
Co mówi o Tobie firmowe biurko?
Co mówi o Tobie firmowe biurko?

Biurko z motywującymi wiadomościami
Kiedy współpracownicy przychodzą, żeby rano się z Tobą przywitać, najpierw widzą plakat przypominający, że nigdy nie wolno się poddawać. Na tablicy korkowej wiszą wydrukowane teksty z hasłami motywacyjnymi, a na biurku masz mniejsze karteczki z cytatami ludzi sukcesu, które mają zwiększać Twoją determinację w dążeniu do wyznaczonych celów. Na twarzy masz za to uśmiech, który przypomina wszystkim, jak bardzo wierzysz w powodzenie swoje i całej firmy. Niestety, otoczenie Twojego biurka może odstraszać niektórych ludzi. Ale nie martw się! W gruncie rzeczy, to ich problem, bo w rzeczywistości jesteś najprawdopodobniej jednym z „dobrych duchów” całego biura, a Twoje nastawienie może być wsparciem dla reszty załogi. Krzykliwe hasła dookoła biurka mogą świadczyć o Twojej neurotyczności, ale dopóki jesteś skutecznym pracownikiem i sympatycznym kolegą, nikomu nie powinno to przeszkadzać.
Co mówi o Tobie firmowe biurko?
Co mówi o Tobie firmowe biurko?
Co mówi o Tobie firmowe biurko?

Biurko ze strefami komfortu
Na Twoim biurku stoi pudełko z landrynkami, drugie z miętówkami i trzecie z orzeszkami w czekoladzie. W biurku masz schowane batony na wypadek, gdybyś zgłodniał. Ukryłeś tam też paczkę nietkniętych papierosów, zapasową zapalniczkę, puszkę ulubionego napoju, gdyby niespodziewanie chciało Ci się pić. Gdzieś w szufladach biurka masz również zapasowe skarpety i kolekcję ulubionych płyt. Jesteś zorganizowany i zaradny. W dodatku wszyscy w firmie Cię lubią. Nawet koleżanki z pracy same do Ciebie przychodzą, żeby chwilę niezobowiązująco pogadać, a czasem zapytać o poradę, bo zwykle na wszystko masz rozwiązanie albo przynajmniej jesteś gotów zacząć nad nim rozmyślać. Masz w sobie urok i ludzie to doceniają!

A jakie Ty masz biurko?
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamerWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Co mówi o Tobie firmowe biurko?

Facebook

Alkohol    Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Bronisław Komorowski    Chiny    Donald Tusk    Emerytury    Eur    Euro    Finanse    Firma    GPW    Giełda    Giełda Papierów Wartościowych    Gospodarka    Grecja    Handel    Internet    Inwestycje    Jarosław Kaczyński    Kredyty    Kryzys    Niemcy    Nieruchomości    Notowania    Odszkodowanie    PO    PSL    Papierosy    PiS    Pieniądze    Platforma Obywatelska    Podatki    Policja    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Prezydent    Przestępstwo    Reklama    Rosja    Rząd    SLD    Sejm    Sądy    UE    USA    USD    Urzędnicy    Ustawa    Waluty    Wielka Brytania    Wybory    Wybory parlamentarne    Wybory prezydenckie    Włochy    Zakaz   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale SportDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Firma   »   Co mówi o Tobie firmowe biurko?