Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Jarosław Kaczyński odwiedził Wrocław

Polityka

rss

Jarosław Kaczyński odwiedził Wrocław

2010.06.30//  J. Górszczyk
Kandydat na prezydenta, Jarosław Kaczyński spotkał się z wyborcami we Wrocławiu. Miasto nie przypadkiem znalazło się na mapie, podczas toczącej się kampanii wyborczej PiS-u.

Kaczyński podczas wiecu wyborczego mówił o tym, że Wrocław to bardzo ważne miasto, które ma swoją szczególną historię. Kandydat Prawa i Sprawiedliwości dodał także, że jest wzruszony, mogąc po raz kolejny gościć we Wrocławiu.
Jarosław Kaczyński
Jarosław Kaczyński Jarosław Kaczyński
Jarosław Kaczyński

Według prezesa Prawa i Sprawiedliwości przyszedł czas na zmiany. Zapewniał, że podczas swojej prezydentury zrobi wszystko, by Polska była silnym i zjednoczonym narodem. Kaczyński nawiązał do niedawnego, przegranego meczu Polskiej reprezentacji z Hiszpanią. Według polityka, w przyszłości to Polska ma wygrywać.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamer

Źródło: Wyborcza.pl


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Jarosław Kaczyński odwiedził Wrocław

Facebook

Alkohol    Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Bronisław Komorowski    Chiny    Donald Tusk    Emerytury    Eur    Euro    Finanse    Firma    GPW    Giełda    Giełda Papierów Wartościowych    Gospodarka    Grecja    Handel    Internet    Inwestycje    Jarosław Kaczyński    Kredyty    Kryzys    Niemcy    Nieruchomości    Notowania    Odszkodowanie    PO    PSL    Papierosy    PiS    Pieniądze    Platforma Obywatelska    Podatki    Policja    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Prezydent    Przestępstwo    Reklama    Rosja    Rząd    SLD    Sejm    Sądy    UE    USA    USD    Urzędnicy    Ustawa    Waluty    Wielka Brytania    Wybory    Wybory parlamentarne    Wybory prezydenckie    Włochy    Zakaz   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Kultura

W dziale SportDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Jarosław Kaczyński odwiedził Wrocław