Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Lech Kaczyński podpisał Traktat Lizboński

Polityka

rss

Lech Kaczyński podpisał Traktat Lizboński

2009.10.10//  J. Doe
Lech Kaczyński kazał bardzo długo czekać na swój podpis pod Traktatem Lizbońskim. Od momentu jego przyjęcia przez polski parlament do dzisiejszego wydarzenia minęło 557 dni.

Traktat Lizboński Lech Kaczyński
O godzinie 12:00 rozpoczęła się uroczystość w Pałacu Prezydenckim. Lech Kaczyński w obecności zaproszonych gości m.in. José Manuel Barroso, Donalda Tuska i Jerzego Buzka, złożył swój podpis pod traktatem.

Nie obyło się bez kłopotów. Pióro w dłoni prezydenta trwało w oporze podobnym do tego, w którym trwa prezydent Czech Vaclaw Klaus. Dopiero wymiana pióra, przyniosła efekt i Lech Kaczyński bez dalszej zwłoki podpisał traktat.

Przed wejściem w życie Traktatu Lizbońskiego potrzebny jest jeszcze podpis prezydenta Czech. Obecnie rozpocznie się ofensywa dyplomacji unijnej, która będzie miała na celu przekonanie Klausa do podpisania traktatu - bez tego, pozostanie on martwym dokumentem.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Erupcja wulkanu na Białej WyspieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Lech Kaczyński podpisał Traktat Lizboński

Facebook

Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Euro    Finanse    Firma    Internet    PO    PiS    Podatki    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Rząd    SLD    UE    USA    Wybory   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale SportDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Lech Kaczyński podpisał Traktat Lizboński