Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Nelli Rokita i jej nowy image

Polityka

rss

Nelli Rokita i jej nowy image

2010.07.08//  M. Pietrzak
We wczorajszym wydaniu „Kropki nad i” Moniki Olejnik mogliśmy ujrzeć „nową” Nelli Rokita. Jej zmiana, jak się okazało z treści wypowiedzi posłanki PiS, polegała jednak tylko na zmianie fryzury. Charakter Nelli nie uległ zmianie.

W środowym wydaniu „Kropki nad i” Nelli skomentowała m.in. wypowiedź Janusza Palikota sprzed kilku dni. Poseł PO w wywiadzie dla mediów stwierdził, że to tragicznie zmarły prezydent, Lech Kaczyński, odpowiedzialny jest za śmierć pasażerów i załogi samolotu TU-154. Nelli w ten oto sposób zareagowała na kontrowersyjną wypowiedź polityka innego ugrupowania: „(…) nie można mówić, że to jest pan prawdziwy. To jest tak naprawdę jakiś cham nieuczciwy”.
Nelli Rokita Janusz Palikot cham nieuczciwy Nowa fryzura Nelli Rokita nie oznacza wielkich zmian. Zdaniem posłanki PiS...
Nelli Rokita Janusz Palikot cham nieuczciwy ...Janusz Palikot to "cham nieuczciwy"...
Nelli Rokita Janusz Palikot cham nieuczciwy ...Bronisław Komorowski jest marionetką...

Nelli nie ograniczyła się w swojej wypowiedzi tylko do osoby Janusza Palikota. W dalszej części programu skrytykowała ona „Gazetę Wyborczą” i media komercyjne za brak obiektywizmu.

To jednak nie wszystko. Na jedno z kolejnych pytań Moniki Olejnik, dotyczących działań premiera Tuska, tak odpowiedziała Nelli: „Donald Tusk coraz bardziej mi przypomina Putina. Bo Putin powiedział kiedyś, że on wybiera opozycję. Ja mam wrażenie, że Donald Tusk coraz bardziej go przypomina np. proponując, żebyśmy milczeli, żebyśmy dali im 500 dni. To jest nowy trik propagandowy? Może Donald Tusk chciałby żebyśmy zawiązali języki sznurkiem. Ja się czuję powoli, jakby rządził nami Putin”.
Nelli Rokita Janusz Palikot cham nieuczciwy ...w rękach premiera Tuska...
Nelli Rokita Janusz Palikot cham nieuczciwy ...tak jak Miedwiediew...
Nelli Rokita Janusz Palikot cham nieuczciwy ...w rękach Putina...

Nelli uważa, że Bronisza Komorowski będzie marionetką w rękach Tuska. Dokonuje tu jednak mocnego porównania, odnosząc się do sytuacji politycznej w Rosji i przyrównując polskich polityków do Putina i sterowanego przez niego Miedwiediewa.

Warto przypomnieć Nelli, jak i innym politykom, że za znieważenie grozi proces cywilny. Nawet, jeśli owo znieważenie jest komentarzem do kontrowersyjnej wypowiedzi innego polityka. Czy Nelli pokazała prawdziwą klasę polityczną, posługując się obrażaniem innych polityków, w tym najważniejszych przedstawicieli władzy w Polsce?
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamer

Źródło: pardon.pl


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nelli Rokita i jej nowy image

Facebook

Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Euro    Finanse    Firma    Internet    PO    PiS    Podatki    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Rząd    SLD    UE    USA    Wybory   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale SportDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Nelli Rokita i jej nowy image