Biznes, Finanse, Prawo   »   Firma   »   Mark Zuckerberg najgorzej ubranym mężczyzną w Dolinie Krzemowej

Firma

rss

Mark Zuckerberg najgorzej ubranym mężczyzną w Dolinie Krzemowej

2011.08.05//  D. Pęgiel
Za pieniędzmi zarabianymi w Dolinie Krzemowej nie idzie dobry gust czy próby szukania pomocy u stylistów. Tamtejsi bogacze wyglądają tak, jakby świata zatrzymał się w czasach, kiedy uczęszczali do liceum. Uwagę na sposób ubierania się krezusów zwrócił magazyn "GQ", który wypunktował najgorzej ubranych facetów z branży IT. Na czele rankingu znalazł się Mark Zuckerberg, założyciel i prezes Facebooka.
Mark Zuckerberg
Mark Zuckerberg Mark Zuckerberg
Mark Zuckerberg

Twórca najpopularniejszego serwisu społecznościowego na świecie nie zaprząta sobie głowy tym jak wygląda i co w tej kwestii uważają inni. CEO Facebooka zazwyczaj chodzi w dżinsach, spranych T-shirtach i wyciągniętych bluzach, pozbawionych jakiegokolwiek kształtu i koloru. Całość dopełniają klapki lub trampki w komplecie z białymi skarpetkami. Nawet na spotkanie z prezydentem USA Barackiem Obamą Mark Zuckerberg założył dżinsy i sportowe buty do marynarki.
Steve Jobs
Steve Jobs Steve Jobs
Steve Jobs

Kolejne miejsca w rankingu "GQ" zajęli Steve Jobs (współzałożyciel i prezez Apple Inc) i Bill Gates (współzałożyciel, główny architekt oprogramowania i były prezes zarządu Microsoft). Pierwszy z nich zazwyczaj ubiera się tak samo: w stare, niebieskie dżinsy i czarny swetr z golfem. Gates natomiast woli "styl belfra z prowincjonalnej szkoły" - sweterek w serek, pod nim wymięta koszula i jakiekolwiek spodnie. Komentatorzy podkreślają, że krezusi, którzy znaleźli się w rankingu, są osobami pokazującymi, iż nie wygląd się liczy, tylko to co człowiek ma w głowie.
Bill Gates
Bill Gates Bill Gates
Bill Gates

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamerWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mark Zuckerberg najgorzej ubranym mężczyzną w Dolinie Krzemowej

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale SportDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Firma   »   Mark Zuckerberg najgorzej ubranym mężczyzną w Dolinie Krzemowej