Biznes, Finanse, Prawo   »   Finanse   »   Jesteś kierowcą i posiadasz konto osobiste? Sprawdź jak możesz uzyskać zwrot za paliwo

Finanse

rss

Jesteś kierowcą i posiadasz konto osobiste? Sprawdź jak możesz uzyskać zwrot za paliwo

2017.05.26//  P. Potocki
Konto osobiste służy do przechowywania oraz swobodnego dysponowania środkami finansowymi. Korzystając z rachunku osobistego możesz realizować przelewy, otrzymywać wynagrodzenie oraz dokonywać zakupów przez internet. Nie wszyscy wiedzą jednak, że posiadając „zwykłe” konto można także zaoszczędzić całkiem sporo pieniędzy.
Dobre konto osobiste to nie tylko konto niedrogie. W czasach ogromnej konkurencji między bankami, instytucje finansowe starają się przyciągnąć klientów dodatkowymi profitami, wynikającymi z użytkowania takiego rachunku.
O jakich profitach mowa?

Programy moneyback
Biorąc udział w programach typu moneyback otrzymasz zwrot określonego procentu od obrotów wykonanych kartą. W zależności od banku rabat może być naliczany od wszystkich transakcji zrealizowanych przy pomocą karty lub jedynie od tych, wykonanych w określonych punktach usługowych czy sklepach.

Programy rabatowe
Wiele banków nagradza lojalnych klientów atrakcyjnymi programami rabatowymi. Czym różnią się programy rabatowe od programów moneyback? W przypadku programów rabatowych zniżka za konkretną usługę lub produkt zostaje naliczana od razu. Zwrot z programu moneyback „wraca na konto” zazwyczaj po zakończeniu miesięcznego okresu rozliczeniowego.

Zwrot pieniędzy za paliwo
Kierowcy, którzy chcą zaoszczędzić na kosztach paliwa, mogą skorzystać z promocji, oferowanej przez Toyota Bank. Promocja Tankuj Korzyści w Koncie Jedynym pozwala zachować w kieszeni nawet 600 zł w ciągu roku (50 zł miesięcznie).

To naprawdę wysoka kwota. Zwłaszcza biorąc pod uwagę perspektywę wakacyjnych podróży i niejednokrotne tankowanie baku „do pełna”.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji mogą wziąć udział zarówno nowi, jak również obecni klienci Toyota Banku. Warunkiem jest posiadanie osobistego Konta Jedynego. Jeśli chcesz wziąć udział w promocji, jednak nie posiadasz Konta Jedynego, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś je otworzył.

Dlaczego warto to zrobić?

Posiadając Konto Jedyne uzyskasz dostęp do najbardziej atrakcyjnych planów depozytowych, oferowanych przez Toyota Bank. Będziesz mógł również wykupić (za jedyne 8 zł miesięcznie) pakiety assistance (moto i medyczny). A te - szczególnie dla zmotoryzowanych klientów - okażą się na wagę złota. Posiadając motoryzacyjny pakiet assistance, bank pospieszy Ci z pomocą w przypadku:

 • kolizji i konieczności naprawy pojazdu na miejscu zdarzenia,
 • kolizji i konieczności holowania pojazdu,
 • braku benzyny i konieczności jej dostarczenia,
 • potrzeby otwarcia i uruchomienie pojazdu.

W ramach pakietu medycznego będziesz mógł skorzystać z następujących świadczeń:

 • wizyta lekarska u lekarza pierwszego kontaktu,
 • dostawa leków,
 • organizacja wizyty specjalisty,
 • transport do/z szpitala,
 • rehabilitacja

Jakie są zasady promocji Tankuj Korzyści?
Osoba, biorąca udział w promocji może otrzymać 5, 6, 8 lub maksymalnie 10 proc. zwrotu wydatków na paliwo. Procent zwrotu zależy od wysokości średniego salda na rachunku, średniego salda depozytów w Toyota Banku oraz kwoty bezgotówkowych transakcji, wykonanych kartą debetową (innych niż na stacjach paliw).

5 proc. zwrotu otrzyma klient, który:


 • utrzyma średnie saldo na rachunku na poziomie 1000 zł miesięcznie, średnie saldo depozytów na poziomie 10 000 zł miesięcznie, a także wykona bezgotówkowe transakcje kartą na kwotę minimum 500 zł.

6 proc. zwrotu otrzyma klient, który:

 • utrzyma średnie saldo na rachunku na poziomie 2000 zł miesięcznie, średnie saldo depozytów na poziomie 30 000 zł miesięcznie, a także wykona bezgotówkowe transakcje kartą na kwotę minimum 800 zł.

8 proc. zwrotu otrzyma klient, który:

 • utrzyma średnie saldo na rachunku na poziomie 2500 zł miesięcznie, średnie saldo depozytów na poziomie 40 000 zł miesięcznie, a także wykona bezgotówkowe transakcje kartą na kwotę minimum 800 zł.

10 proc. zwrotu otrzyma klient, który:

 • utrzyma średnie saldo na rachunku na poziomie 300 zł miesięcznie, średnie saldo depozytów na poziomie 50 000 zł miesięcznie, a także wykona bezgotówkowe transakcje kartą na kwotę minimum 1000 zł.

Dodatkowe korzyści promocji Tankuj korzyści
Biorąc udział w promocji Toyota Banku nie tylko zaoszczędzisz na kosztach paliwa, ale dodatkowo zarobisz również na lokacie. Plan depozytowy na 160 dni z powodzeniem założysz przez internet. Jego oprocentowanie wynosi 2,25 proc. w skali roku.

Zdeponowanie pieniędzy na lokacie w Toyota Banku pozwoli Ci wygenerować całkiem pokaźne oszczędności. Dodatkowo, uchroni kapitał przed zbyt pochopnym roztrwonieniem. Nie da się bowiem ukryć, że letnie miesiąca sprzyjają spontanicznym decyzjom i… wydawaniu pieniędzy lekką ręką.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamerWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Jesteś kierowcą i posiadasz konto osobiste? Sprawdź jak możesz uzyskać zwrot za paliwo
 / 
Komentarze do: Jesteś kierowcą i posiadasz konto...
Denzel pisze:

Kiedyś brałem udział w podobnym programie i w sumie chyba z 200 zł udało mi się zaoszczędzić na paliwie

Facebook

Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Euro    Finanse    Firma    Internet    PO    PiS    Podatki    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Rząd    SLD    UE    USA    Wybory   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

 • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale High-TechDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Finanse   »   Jesteś kierowcą i posiadasz konto osobiste? Sprawdź jak możesz uzyskać zwrot za paliwo