Biznes, Finanse, Prawo   »   Firma   »   Klienci bez spodni jedzą za darmo

Firma

rss

Klienci bez spodni jedzą za darmo

2012.02.02//  D. Pęgiel
Włoscy restauratorzy prześcigają się w sposobach, które mają zapobiec nagminnym ucieczkom klientów przed zapłaceniem rachunku. Najgłośniej w Italii jest obecnie o dwóch lokalach: w jednym gości obsługuje się po wylegitymowaniu, a w drugim klienci bez spodni jedzą kolację za darmo - czytamy na portalu Wp.pl, który powołuje się na PAP.
Klienci bez spodni jedzą za darmo We Włoszech...
Klienci bez spodni jedzą za darmo ...klienci bez spodni...
Klienci bez spodni jedzą za darmo ...jedzą za darmo

W miejscowości Villorba pod Treviso znajduje się lokal, w którym obsługuje się gości dopiero po ich wylegitymowaniu. Właściciel restauracji o nazwie "Galloway" przyznaje, że pomysł ten ma zapobiec niepłaceniu za posiłki. Przyznaje on, że początkowo rachunków nie regulowały grupy młodzieży, jednak w ostatnich miesiącach proceder ten uprawiały nawet rodziny z małymi dziećmi.

Przedsiębiorca, którego lokal obsługuje w weekend ponad 1000 osób, przyznaje, że z powodu tego typu zachowań notował coraz większe straty. Odkąd jednak wchodzący do restauracji są legitymowani liczba ucieczek znacznie spadła.

Włoskie media donoszą również o pomyśle restauratora z Toskanii. Oferuje on darmową kolację osobą, które przyjdą bez spodni. Właściciel lokalu w miasteczku Forcoli podkreśla, że "rząd Mario Montiego zostawił Włochów w samych majtkach" - w ten sposób komentuje program oszczędnościowy nowego gabinetu, który ma na celu uzdrowienie finansów publicznych. Pierwszego wieczoru tej akcji na kolację przyszło w bieliźnie kilkudziesięciu klientów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamer

Źródło: wp.pl, PAP


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Klienci bez spodni jedzą za darmo

Facebook

Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Euro    Finanse    Firma    Internet    PO    PiS    Podatki    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Rząd    SLD    UE    USA    Wybory   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale SportDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Firma   »   Klienci bez spodni jedzą za darmo