Biznes, Finanse, Prawo   »   Finanse   »   Rosyjski bank dorzuca kota do kredytu!

Finanse

rss

Rosyjski bank dorzuca kota do kredytu!

2014.09.15//  S. Sikorska
Rosjanie słyną z przedziwnych pomysłów w wielu sferach życia, jednak ta oferta wydaje się przebijać większość znanych nam wcześniej dziwactw! Rosyjski Sbierbank zaprezentował swoim klientom nową ofertę, w której do kredytu hipotecznego dorzucany jest… kot. Żeby nie było, mowa o rasowym kocie, którego klient może sobie sam wybrać z przedstawionej listy 10 ras. Propozycja jest jednak jeszcze dziwniejsza, bo kota należy oddać po kilku godzinach. O co dokładnie chodzi? W Rosji koty przynoszą po prostu szczęście, więc instytucje bankowe chcą zapewnić swoim klientom szczęście na nowym etapie życia, który rozpoczyna się wraz z decyzją o zaciągnięciu kredytu hipotecznego i zakupie lub wybudowaniu domu. Zgodnie z rosyjskimi przesądami, kot powinien wejść do domu, jako pierwszy. Można więc stwierdzić, że instytucje tylko wypożyczają zwierzaki, które mają wnieść powodzenie do nowego lokum. Następnie, zwierzę wraca do wcześniejszego opiekuna.
Kot do kredytu
Kot do kredytu
Kot do kredytu

Koty w ofercie Sbierbanku pojawiają się jako opcja promocyjna. Otrzyma je tylko 30 pierwszych klientów, którzy zdecydują się na zaciągnięcie kredytu hipotecznego w wyznaczonym terminie. Kot dostarczany jest jednak dopiero w momencie nabycia nieruchomości tak, by uczestniczył we wprowadzaniu się klienta do nowego lokalu. Kot, którego wcześniej wybiera się drogą internetową lub w siedzibie banku, musi zostać oddany po kilku godzinach, a konkretny czas ustalany jest z instytucją.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamerWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Rosyjski bank dorzuca kota do kredytu!

Facebook

Alkohol    Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Bronisław Komorowski    Chiny    Donald Tusk    Emerytury    Eur    Euro    Finanse    Firma    GPW    Giełda    Giełda Papierów Wartościowych    Gospodarka    Grecja    Handel    Internet    Inwestycje    Jarosław Kaczyński    Kredyty    Kryzys    Niemcy    Nieruchomości    Notowania    Odszkodowanie    PO    PSL    Papierosy    PiS    Pieniądze    Platforma Obywatelska    Podatki    Policja    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Prezydent    Przestępstwo    Reklama    Rosja    Rząd    SLD    Sejm    Sądy    UE    USA    USD    Urzędnicy    Ustawa    Waluty    Wielka Brytania    Wybory    Wybory parlamentarne    Wybory prezydenckie    Włochy    Zakaz   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Finanse   »   Rosyjski bank dorzuca kota do kredytu!