Biznes, Finanse, Prawo   »   Finanse   »   Wyjątkowa aranżacja Bank of Queensland

Finanse

rss

Wyjątkowa aranżacja Bank of Queensland

2014.09.30//  S. Sikorska
Australijski Bank of Queensland w szczególny sposób dba o zadowolenie swoich klientów. Poza tym, że stara się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom z ciekawymi ofertami produktów finansowych, to dodatkowo, zapewnia im wyjątkowo dobre samopoczucie przy każdej wizycie w jego oddziale. Mimo stanowisk pozwalających na rozmowy z pracownikami i wnętrza przystosowanego do wykonywania standardowych działań bankowych, siedziba tej instytucji charakteryzuje się nieprzeciętnie wysoką estetyką i niezwykłym klimatem. Specjaliści twierdzą, że aranżacja śmiało pozwala uznać jednostkę za bank idealny dla hipsterów, a przynajmniej świetnie dopasowany do ich stylu. Inni dodają, że placówka nabrała teraz wyglądu dobrej kawiarni utrzymanej w awangardowej stylistyce.
Wyjątkowy Bank of Queensland
Wyjątkowy Bank of Queensland
Wyjątkowy Bank of Queensland

Bank podkreśla, że zmiany aranżacyjne miały wpłynąć na lepsze samopoczucie klientów, którzy przychodzą tam w różnych sprawach. Jest przy tym przekonany, że odmienione wnętrza ułatwią nawiązywanie kontaktów z klientami. Dość oczywistym wydaje się fakt, że taki wystrój ma też dodatkowo zachęcać do korzystania z oferty banku. Kiedy klient czuje się dobrze, rośnie też poczucie jego bezpieczeństwa, a to sprawia, że śmielej podejmuje decyzje związane ze swoimi finansami. Zaufanie do banku ma budować m.in. ciekawie dobrana stylistyka wraz z zaskakującymi dodatkami (w tym napisy podkreślające wiarygodność instytucji) oraz lepszy kontakt pracowników z klientem. Nowy design Bank of Queensland nie uwzględnia biurek oddzielających doradców od klientów – rozmawia się przy stoliku w atmosferze naprawdę przypominającej spotkanie w kawiarni. Do wyboru jest też stół barowy i wygodne fotele. Każdy może sam zdecydować, w jakich warunkach chce ustalać zasady zaciąganego kredytu lub otwieranego rachunku oszczędnościowego. Czy bank rzeczywiście na tym zyska? Zobaczymy wkrótce, choć wiele wskazuje na to, że hipsterski wystrój zjedna mu sympatię rzeszy klientów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamerWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Wyjątkowa aranżacja Bank of Queensland

Facebook

Alkohol    Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Bronisław Komorowski    Chiny    Donald Tusk    Emerytury    Eur    Euro    Finanse    Firma    GPW    Giełda    Giełda Papierów Wartościowych    Gospodarka    Grecja    Handel    Internet    Inwestycje    Jarosław Kaczyński    Kredyty    Kryzys    Niemcy    Nieruchomości    Notowania    Odszkodowanie    PO    PSL    Papierosy    PiS    Pieniądze    Platforma Obywatelska    Podatki    Policja    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Prezydent    Przestępstwo    Reklama    Rosja    Rząd    SLD    Sejm    Sądy    UE    USA    USD    Urzędnicy    Ustawa    Waluty    Wielka Brytania    Wybory    Wybory parlamentarne    Wybory prezydenckie    Włochy    Zakaz   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale LifestyleDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Finanse   »   Wyjątkowa aranżacja Bank of Queensland