Biznes, Finanse, Prawo   »   Firma   »   Auto firmowe z prawdziwego zdarzenia

Firma

rss

Auto firmowe z prawdziwego zdarzenia

2016.09.27//  P. Potocki

Zdecydowana większość ludzi lubi, gdy ktoś o nich dba. Jest to tym bardziej doceniane, gdy robią to ich pracodawcy. Dbać można na różne sposoby. Jednym z nich może być nowoczesne auto firmowe. Takie z prawdziwego zdarzenia. Takie, o jakim się malkontentom nie śniło.

Z punktu A do punktu B
Istotą posiadania samochodu jest przemieszczanie się z punktu A do punktu B. Niektórzy jednak sądzą, że to nieprawda. Uważają, że najważniejsze jest to, co dzieje się pomiędzy. Zgodnie z tym podejściem, istotą posiadania samochodu są więc rzeczy, które dzieją się w czasie pokonywania drogi z punktu A do punktu B. Twierdzą tak ci, którzy mieli okazję prowadzić auta dające rzeczywistą frajdę z jazdy. Do tej pory wydawało się, że do tej grupy nie zaliczają się kierowcy aut firmowych. Świat jednak się zmienia.
Auto firmowe z prawdziwego zdarzenia
Auto firmowe z prawdziwego zdarzenia Skoda Superb
Auto firmowe z prawdziwego zdarzenia

Auto firmowe z prawdziwego zdarzenia
Auto firmowe z prawdziwego zdarzenia Skoda Kodiaq
Auto firmowe z prawdziwego zdarzenia

Duże, lecz ekonomiczne?
Małe, ekonomiczne auto z podstawowym wyposażeniem. Tak można stereotypowo określić auto firmowe. Pojęcia dotychczas znane w motoryzacji mocno zmieniły swoje znaczenie. Dziś ekonomiczne auto nie musi być małe, a podstawowe wyposażenie może budzić podziw. Tak jest w przypadku Skody Kodiaq – nowość w ofercie http://www.skoda-flota.pl/. Kodiaq to duży, bogaty w najnowsze technologie SUV. To również ciekawy pomysł na nowoczesne auto firmowe. Takie z prawdziwego zdarzenia.

SUV to też auto firmowe
SUV doskonale nadaje się do jazdy. Tak samo dobrze w trasie, jak i w mieście. Samochody w klasie SUV mają co prawda spore gabaryty, lecz dzięki nowoczesnym technologiom tradycyjne, miejskie problemy jak np. parkowanie, dziś odchodzą do lamusa. Innowacje w segmencie motoryzacyjnym odcisnęły wyraźne piętno także w świecie aut firmowych. Przywołana wcześniej Skoda Kodiaq jest na to niezbitym dowodem. Dla firm przekonującym argumentem do zakupu tego modelu może okazać się np. spalanie wykraczające nieco ponad 5 litrów na 100 km w przypadku silników wysokoprężnych oraz niewiele ponad 6 l na 100 w przypadku benzynowych. Takie wyniki mogą wywołać uśmiech nawet na twarzach księgowych, skrupulatnie liczących pieniądze, które wydaje przedsiębiorstwo.

Za kierownicą w skowronkach
Z pewnością każda osoba pracująca w niejednej polskiej firmie, byłaby cała w skowronkach, gdyby okazało się, że zarząd wyposażony jest przykładowo w Skodę Superb, a jej lub jemu jest dane użytkowanie Skody Kodiaq. To jest jednak jak najbardziej realne. Zakup aut firmowych pokroju wspomnianych wcześniej modeli to coraz częstszy wybór w ramach zakupów flotowych polskich firm. Powody wydają się być oczywiste. Auto firmowe – takie z prawdziwego zdarzenia – cieszy pracownika, bo może na co dzień kierować samochodem, o którym być może nawet marzył. Dzieje się tak, gdy manualną skrzynię biegów można zmienić na dwusprzęgłowy, 6-cio lub 7-mio biegowy automat, a moc i przyspieszenia auta odczuwa się w dopasowanym do własnej wygody fotelu. Droga czytelniczko lub czytelniku, jeżeli takie emocje wywołuje u Ciebie Twoje auto firmowe to wiedz, że masz do czynienia z samochodem z prawdziwego zdarzenia. To, że go kupiła go firma w której pracujesz, świadczy tylko dobrze o Twoim pracodawcy. Ciebie zaś ów fakt z pewnością motywuje do bardziej wytężonej pracy, dając jednocześnie większą z niej satysfakcję. O to właśnie w tym chodzi!

Jedziemy ku lepszemu
Polscy przedsiębiorcy dziś mają o wiele większy wybór w momencie podejmowania decyzji o zmianach we flocie firmowej, niż chociażby 10 lat temu. Dzięki nowym opcjom finansowania zakupu samochodów na potrzeby biznesu dziś właściciele firm mogą nabywać duże, nowoczesne SUV – y, płacąc co miesiąc raty leasingowe o wysokości, która kiedyś wydawała się niemożliwa. Istotne jest, że nowoczesne floty samochodowe mogą zmieniać się wraz z rozwojem przedsiębiorstw, dzięki programom umożliwiającym wymianę aut co kilka lat na nowe. Z drugiej strony może być to furtka pozwalająca dostosować się do rosnących wymagań pracowników. Porządny pracownik to dla firmy skarb. Tak jak auto firmowe z prawdziwego zdarzenia.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamerWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Auto firmowe z prawdziwego zdarzenia

Facebook

Alkohol    Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Bronisław Komorowski    Chiny    Donald Tusk    Emerytury    Eur    Euro    Finanse    Firma    GPW    Giełda    Giełda Papierów Wartościowych    Gospodarka    Grecja    Handel    Internet    Inwestycje    Jarosław Kaczyński    Kredyty    Kryzys    Niemcy    Nieruchomości    Notowania    Odszkodowanie    PO    PSL    Papierosy    PiS    Pieniądze    Platforma Obywatelska    Podatki    Policja    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Prezydent    Przestępstwo    Reklama    Rosja    Rząd    SLD    Sejm    Sądy    UE    USA    USD    Urzędnicy    Ustawa    Waluty    Wielka Brytania    Wybory    Wybory parlamentarne    Wybory prezydenckie    Włochy    Zakaz   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale High-TechDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Firma   »   Auto firmowe z prawdziwego zdarzenia