Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   David Cameron skarcony przez włoską kelnerkę

Polityka

rss

David Cameron skarcony przez włoską kelnerkę

2011.08.02//  D. Pęgiel
Kelnerka pracująca w jednym z toskańskich barów poleciła premierowi Wielkiej Brytanii, by sam się obsłużył - informuje portal Telegraph.co.uk. Pracownica lokalu, która nie rozpoznała Davida Camerona, stała się w okamgnieniu bohaterką włoskich i brytyjskich mediów.

Zdarzenie, opisane szczegółowo przez prasę w obu państwach, miało miejsce w barze "Dolce Nero" w miasteczku Montevarchi. W pierwszym dniu urlopu we Włoszech David Cameron odwiedził lokal wraz z żoną Samanthą i współpracownikiem. Zamówił dwa cappuccino i espresso, prosząc kelnerkę, by przyniosła kawę do stolika na zewnątrz.
David Cameron
David Cameron David Cameron
David Cameron

Dziewczyna, która obsługiwała wówczas wielu klientów, przyznała, że nie rozpoznała szefa brytyjskiego rządu. - Biegałam, byłam naprawdę zajęta, więc kiedy poprosił mnie o przyniesienie kawy, powiedziałam mu, że będzie musiał sam to zrobić – tłumaczy 27-letnia Francesca Ariani. - Dopiero potem powiedzieli mi, kto to był, i teraz naprawdę się wstydzę – wyznała.

Kobieta w wywiadzie dla telewizji RAI zaapelowała do Camerona, by znowu pojawił się w barze, gdyż tym razem zamierza obsłużyć go jak należy. Włoskie i brytyjskie dzienniki donoszą, że Cameron, płacąc za kawę banknotem o nominale 50 euro, nie zostawił ani centa napiwku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamer

Źródło: Telegraph.co.uk


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
David Cameron skarcony przez włoską kelnerkę

Facebook

Alkohol    Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Bronisław Komorowski    Chiny    Donald Tusk    Emerytury    Eur    Euro    Finanse    Firma    GPW    Giełda    Giełda Papierów Wartościowych    Gospodarka    Grecja    Handel    Internet    Inwestycje    Jarosław Kaczyński    Kredyty    Kryzys    Niemcy    Nieruchomości    Notowania    Odszkodowanie    PO    PSL    Papierosy    PiS    Pieniądze    Platforma Obywatelska    Podatki    Policja    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Prezydent    Przestępstwo    Reklama    Rosja    Rząd    SLD    Sejm    Sądy    UE    USA    USD    Urzędnicy    Ustawa    Waluty    Wielka Brytania    Wybory    Wybory parlamentarne    Wybory prezydenckie    Włochy    Zakaz   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   David Cameron skarcony przez włoską kelnerkę