Biznes, Finanse, Prawo   »   Firma   »   Kate Moss promuje nową kolekcję firmy Mango

Firma

rss

Kate Moss promuje nową kolekcję firmy Mango

2012.01.26//  D. Pęgiel
Supermodelka Kate Moss i fotograf Terry Richardson po raz drugi wspólnie stworzyli reklamę dla marki Mango. W poprzednim sezonie wyprodukowany przez nich spot było jednym z internetowych hitów.
W swoim pierwszym wspólnym filmie Kate Moss i znany fotograf zagrali role przestępców, którzy napadli na sklep Mango w Paryżu, po czym rozpoczęli ucieczkę furgonetką. Modelka od razu zaczęła przymierzać swoje zdobycze, zmieniając pościg w pokaz mody. Spot ten cieszy się w Internecie sporą popularnością.
Nowe nagranie Kate Moss i Terry’ego Richardsona przedstawia najnowszą kolekcję (wiosna lato 2012) marki Mango i nosi tytuł "Spy Game". W tym filmie fotograf wciela się w postać ukrytego podglądacza, który obserwuje przebierającą się Kate Moss.
Kate Moss
Kate Moss Kate Moss
Kate Moss

Mango to firma produkująca ubrania damskie i męskie. Jej odzież adresowana jest do ludzi w przedziale wiekowym 25-45 lat. Dla potrzeb reklamowych marki swój wizerunek użyczyły także: Elizabeth Hurley, Penelope Cruz oraz Scarlett Johansson. Pierwszy magazyn ubrań Mango powstał w 1984 rok na Paseo de Gracia w Barcelonie. Obecnie firma posiada 2369 sklepów w 105 krajach, również w Polsce, gdzie działa już od prawie 15 lat.
Kate Moss
Kate Moss
Kate Moss

Obecnie 38-letnia Kate Moss została wprowadzona w świat mody przez Sarę Ducas ze "Storm Agency" w 1988 roku. Od tego momentu jej twarz zaczęła ukazywać się na okładkach najbardziej prestiżowych pism branżowych m.in. "The Face" czy "Vogue". Do rangi topmodelki wyniósł ją jednak Calvin Klein. Dzięki tej marce zaczęła otrzymywać coraz więcej atrakcyjniejszych propozycji. - pracowała dla firm takich jak Dolce & Gabbana, Gianni Versace, L'Oréal, Yves Saint Laurent czy Coco Chanel.
Kate Moss
Kate Moss
Kate Moss
Kate Moss
Kate Moss
Kate Moss
Kate Moss
Kate Moss
Kate Moss
Kate Moss
Kate Moss
Kate Moss
Kate Moss
Kate Moss
Kate Moss

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamerWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Kate Moss promuje nową kolekcję firmy Mango

Facebook

Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Euro    Finanse    Firma    Internet    PO    PiS    Podatki    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Rząd    SLD    UE    USA    Wybory   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Gry

W dziale LifestyleDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Firma   »   Kate Moss promuje nową kolekcję firmy Mango