Biznes, Finanse, Prawo   »   Firma   »   Reklama zamiast standardowego dźwięku połączenia

Firma

rss

Reklama zamiast standardowego dźwięku połączenia

2012.01.29//  D. Pęgiel
"Puls Biznesu" zastanawia się, czy klienci okażą się na tyle cierpliwi, by wytrzymać reklamy, które usłyszą z głośników telefonów czekając na połączenie. Wdrożyć tego typu rozwiązanie zamierza firma Wind Mobile. Jej sztandarowym produktem są tak zwane halodzwonki - czytamy na Onet.pl.              
Reklama zamiast standardowego dźwięku połączenia Reklamy zastąpią...
Reklama zamiast standardowego dźwięku połączenia ...standardowy...
Reklama zamiast standardowego dźwięku połączenia ...dźwięk połączenia

Igor Bokun - prezes firmy Wind Mobile - twierdzi, że puszczanie muzyki zamiast standardowego dźwięku czekania na połączenie telefonicznie świetnie się przyjęło. Z tego powodu spółka chce pójść za ciosem - czekające na połączenie osoby mogły wkrótce usłyszeć reklamy.

Prezes Wind Mobile zastrzega jednak, że jego firmie zależy na tym, by reklamy były nieinwazyjne, na przykład w formie dżingla kojarzonego z telewizyjnym spotem danego produktu. Swoją nową usługę Wind Mobile skieruje przede wszystkim do osób poniżej 30 roku życia i użytkowników, którzy będą chcieli w ten sposób zarobić na doładowanie konta u operatora. Klient nie będzie bowiem zarabiał na słuchaniu reklam, a na ich emitowaniu. Długość reklamy będzie zależna od tego, z jakim opóźnieniem zostanie odebrany telefon.

Bokun w rozmowie z "Pulsem Biznesu" przyznał: To może być bardzo istotne medium, widzimy tu duży potencjał wzrostu. Usługa będzie rozwijała się stopniowo, w tym roku prognozujemy 1,5 mln przychodów z reklam w komórkach". Zapowiedział, iż premierowa kampania prawdopodobnie ruszy w kwietniu i obejmie jednego operatora. Do celowo ma jednak trafić do wszystkich - czytamy na portalu Onet.pl, który powołuje się na PAP.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamer

Źródło: onet.pl, PAP, Puls Biznesu


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Reklama zamiast standardowego dźwięku połączenia

Facebook

Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Euro    Finanse    Firma    Internet    PO    PiS    Podatki    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Rząd    SLD    UE    USA    Wybory   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale ExtremeDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Firma   »   Reklama zamiast standardowego dźwięku połączenia