Biznes, Finanse, Prawo   »   Firma   »   Nocleg w pensjonacie za książkę lub pracę w ogrodzie

Firma

rss

Nocleg w pensjonacie za książkę lub pracę w ogrodzie

2013.01.05//  D. Pęgiel
We Włoszech niemała liczba pensjonatów i domów z pokojami gościnnymi typu "bed and breakfast" postanowiła rozszerzyć na cały rok inicjatywę oferowania noclegów za opłatę w naturze. Za skorzystanie z usług tych firm można zapłacić np. słoikami miodu z własnej pasieki, książkami albo pracą w ogrodzie – czytamy na portalu wyborcza.biz.
Nocleg w pensjonacie za książkę lub pracę w ogrodzie We Włosze można...
Nocleg w pensjonacie za książkę lub pracę w ogrodzie ...spędzić noc w pensjonacie...
Nocleg w pensjonacie za książkę lub pracę w ogrodzie ...płacąc w naturze

W listopadzie przeprowadzono akcję, w której udział wzięły setki pensjonatów i domów z pokojami gościnnymi w całych Włoszech. Inicjatywa ta zakończyła się wielkim sukcesem, dlatego postanowiono kontynuować ją przez cały rok. W tym celu powstała lista zainteresowanych przyjęciem zapłaty za nocleg w innej postaci niż pieniądze.
Przeczytaj także: W Rzymie zapłacisz podatek za nocleg »Za pobyt turyści mogą zapłacić w różny sposób. Na specjalnej stronie internetowej Barattobb.it swoje propozycje przedstawiają zarówno potencjalni goście jak i właściciele pokojów noclegowych. Pojawiają się opcje płacenia korepetycjami, drobnymi pracami remontowymi czy ogrodniczymi, rowerami, książkami, sprzętem AGD, instrumentami, żywnością, zdjęciami do folderu reklamowego czy dekorowaniem pensjonatu. Przedmiotem negocjacji pozostaje długość i termin pobytu oferowanego za opłatę w naturze.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamer

Źródło: wyborcza.biz


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nocleg w pensjonacie za książkę lub pracę w ogrodzie

Facebook

Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Euro    Finanse    Firma    Internet    PO    PiS    Podatki    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Rząd    SLD    UE    USA    Wybory   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale KulturaDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Firma   »   Nocleg w pensjonacie za książkę lub pracę w ogrodzie