Biznes, Finanse, Prawo   »   Finanse   »   Orange skupuje stare telefony komórkowe

Finanse

rss

Orange skupuje stare telefony komórkowe

2009.12.04//  E. Zumbach
Coraz częściej przychodzi nam wymieniać telefony komórkowe na bardziej nowoczesne modele. Zachęcają do tego atrakcyjne oferty salonów operatorów komórkowych, kuszące tańszym abonamentem, czy dodatkowymi minutami na rozmowy.

Problem pojawia się wtedy, gdy nie wiadomo co zrobić ze starym telefonem komórkowym, kiedy nikt go od nas nie chce odkupić, a na prezent już zwyczajnie nie nadaje się. Z pomocą przychodzi nam teraz oferta salonów Orange.

Orange skupuje stare telefony komórkowe Znajomy widok? Jest na to sposób...
Otóż wybrane salony sieci Orange odkupią od nas stary telefon komórkowy za minimum 50 złotych. Możemy też za darmo zostawić tam stare, niedziałające już komórki. Oferta dostępna jest na razie tylko w kilku lokalizacjach. Jeśli spotka się z szerszym odzewem ze strony klientów, jest szansa na włączenie kolejnych salonów do akcji.

Orange tłumaczy, że chce przeciwdziałać szerzącemu się zjawisku wyrzucania starych, niepotrzebnych aparatów komórkowych do śmieci, by w ten sposób wesprzeć działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Niewykluczone, że przy okazji uda się także pozyskać nowych klientów.

Poniżej podajemy adresy salonów Orange, gdzie można będzie sprzedać starą komórkę:
  • al. Niepodległości 34/40, Warszawa
  • pl. Piłsudskiego 13, Wrocław
  • ul. Wolności 29, Chorzów
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamer

Źródło: Dziennik Gazeta Prawna


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Orange skupuje stare telefony komórkowe

Facebook

Alkohol    Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Bronisław Komorowski    Chiny    Donald Tusk    Emerytury    Eur    Euro    Finanse    Firma    GPW    Giełda    Giełda Papierów Wartościowych    Gospodarka    Grecja    Handel    Internet    Inwestycje    Jarosław Kaczyński    Kredyty    Kryzys    Niemcy    Nieruchomości    Notowania    Odszkodowanie    PO    PSL    Papierosy    PiS    Pieniądze    Platforma Obywatelska    Podatki    Policja    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Prezydent    Przestępstwo    Reklama    Rosja    Rząd    SLD    Sejm    Sądy    UE    USA    USD    Urzędnicy    Ustawa    Waluty    Wielka Brytania    Wybory    Wybory parlamentarne    Wybory prezydenckie    Włochy    Zakaz   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale SportDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Finanse   »   Orange skupuje stare telefony komórkowe