Biznes, Finanse, Prawo   »   Finanse   »   Słaba historia kredytowa w BIK a pożyczka gotówkowa

Finanse

rss

Słaba historia kredytowa w BIK a pożyczka gotówkowa

2021.06.18//  A. Grycan

Żyjemy w świecie, w którym większość droższych rzeczy kupuje się na raty, a pożyczki gotówkowe pozwalają na realizację tych kosztowniejszych marzeń, które bez ich wsparcia musielibyśmy odłożyć na później. Wiąże się z tym jednak pewne ryzyko - każdemu może przytrafić się sytuacja opóźnienia w spłacie raty lub przejściowe problemy finansowe skutkujące negatywnymi wpisami w BIK. Posiadanie słabej historii kredytowej w BIK nie musi być jednak wcale przeszkodą w ubieganiu się o wsparcie finansowe w przyszłości.

 


Czym jest historia kredytowa w BIK i co może ją zepsuć?
BIK to skrót od Biura Informacji Kredytowej - instytucji powołanej do życia w celu zbierania i udostępniania danych o zobowiązaniach finansowych klientów banków. Ubiegając się o kredyt gotówkowy w banku każdy z nas musi przejść przez proces weryfikacji danych gromadzonych przez lata w BIK. Jedynie osoby, które mają pozytywną historię kredytową w BIK mogą liczyć na przyznanie dofinansowania przez bank. Pozostali najczęściej otrzymają odmowną decyzję kredytową, gdyż nie są dla banku wiarygodnymi kredytobiorcami.

Na historię kredytową w BIK składa się szereg informacji na temat spłaty naszych zobowiązań finansowych. Liczy się nie tylko sam fakt uregulowania zaciągniętych pożyczek, ale także terminowość spłacania poszczególnych rat, poręczenia kredytów dla innych osób oraz sposób korzystania z kart kredytowych, limitów na kontach bankowych i popularnych zakupów ratalnych. Wszystko to ma istotne znaczenie w ocenie naszej zdolności kredytowej przez bank. Takie rygorystyczne podejście sprawiło, że coraz więcej osób poszukuje alternatywnego rozwiązania. Jest nim pożyczka online bez BIK.

Pożyczka online bez BIK - co warto o niej wiedzieć?

Pożyczka online bez BIK jest nowoczesnym produktem finansowym skierowanym do osób, które z różnych względów nie chcą lub nie mogą z powodzeniem ubiegać się o wsparcie finansowe ze strony banku. Jest udzielana przez internet, przez niezależne od banków firmy pożyczkowe, które w toku swojej pracy nie współpracują z BIK. Jej przyznawanie jest znacznie szybsze oraz obarczone mniejszą ilością formalności niż ubieganie się o kredyt w banku - wniosek możemy złożyć bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem strony www firmy pożyczkowej, a jednym dokumentem potrzebnym do jego złożenia jest ważny dowód osobisty.


Pożyczka online bez BIK może zostać udzielona na dowolną kwotę mieszczącą się w przedziale od 200 do najczęściej 10 tys. zł. Okres spłaty waha się natomiast od 30 do 45 dni, a całe zobowiązanie musi zostać uregulowane w jednej, wygodnej racie. Osoby, które po raz pierwszy zdecydują się skorzystać z usług firmy pożyczkowej mogą dodatkowo liczyć na szczególnie atrakcyjną ofertę promocyjną, w ramach której pierwsza pożyczka online bez BIK zostanie im udzielona całkowicie za darmo - bez prowizji, odsetek, kosztów ubezpieczenia i innych opłat. Jest to znakomita opcja dla wszystkich ludzi, którzy stracili już nadzieję na możliwość uzyskania wsparcia finansowego z powodu posiadania negatywnej historii kredytowej w BIK.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamerWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Słaba historia kredytowa w BIK a pożyczka gotówkowa

Facebook

Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Euro    Finanse    Firma    Internet    PO    PiS    Podatki    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Rząd    SLD    UE    USA    Wybory   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale KulturaDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Finanse   »   Słaba historia kredytowa w BIK a pożyczka gotówkowa