Biznes, Finanse, Prawo   »   Firma   »   Ulubieni pracodawcy Polaków

Firma

rss

Ulubieni pracodawcy Polaków

2015.10.28//  S. Sikorska
W jakich firmach chcą pracować Polacy? Najlepiej w tych, które cieszą się dobrą renomą i są doceniane przez klientów, a jednocześnie gwarantują odpowiednie warunki zatrudnienia swoim podwładnym, czyli oferują relatywnie wysokie wynagrodzenia, bogaty pakiet socjalny, bezpieczeństwo zatrudnienia i możliwość utrzymania równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Serwis Goldenline sprawdził jednak dużo dokładniej, które firmy cieszą się najlepszą opinią. Przeanalizowano je na podstawie własnych statystyk i oceniono przy wykorzystaniu algorytmu, który bierze pod uwagę średnią ocenę wystawioną pracodawcom w serwisie, liczbę ocen, aktywność na profilu, liczbę publikowanych ofert zatrudnienia.
Ulubieni pracodawcy Polaków
Ulubieni pracodawcy Polaków Orange Polska
Ulubieni pracodawcy Polaków Capgemini

Na podstawie skrupulatnych wyliczeń Goldenline ustaliło, że najpopularniejszym pracodawcą jest dostawca usług teleinformatycznych Orange Polska. Za nim uplasowała się jedna z największych na świecie firm konsultingowych CapGemini, która dostarcza też usługi z zakresu technologii informatycznych i usług outsourcingowych. 
Ulubieni pracodawcy Polaków Randstad
Ulubieni pracodawcy Polaków Sii Polska
Ulubieni pracodawcy Polaków Nokia

3. lokata należała do agencji pracy Randstad, która jest jednym z większych tego typu usługodawców w naszym kraju i pomaga Polakom w znalezieniu zatrudnienia zarówno na terytorium ojczyzny, jak i poza jej granicami. Poza podium znalazło się Sii, które specjalizuje się w usługach teleinformatycznych oraz inżynierii przemysłowej i zatrudnia w Polsce ok. 2 tysiące osób. Na dalszej pozycji uplasowała się słynna, fińska Nokia.
Ulubieni pracodawcy Polaków ABB
Ulubieni pracodawcy Polaków Delphi Poland
Ulubieni pracodawcy Polaków Alior Bank

Kolejne miejsce należy do firmy ABB Polska, która działa w branży technologicznej, świadcząc usługi na rzecz energetyki i automatyki. Za nią znalazło się Delphi Poland, które jest firmą o globalnym zasięgu, zajmującą się dostarczaniem na rynek rozwiązań elektronicznych i technologii systemowych. Na 8. pozycji znalazł się jeden z popularniejszych banków komercyjnych w Polsce, Alior Bank, w którym pracuje ponad 6,5 tysiąca osób.
Ulubieni pracodawcy Polaków T-Mobile
Ulubieni pracodawcy Polaków
Ulubieni pracodawcy Polaków Nationale Nederlanden

Przedostatnie miejsce w sporządzonym przez Goldenline rankingu ulubionych pracodawców Polaków zajmuje T-Mobile Polska, które do niedawna było znane głównie, jako operator sieci komórkowej, a od pewnego czasu działa również w sektorze bankowym. Łącznie zatrudnia ok. 4800 ludzi. Dziesiątkę zamyka Nationale-Nederlanden, czyli holenderska grupa ubezpieczeniowa od dłuższego czasu działająca na polskim rynku i oferująca m.in. ubezpieczenia na życie i ubezpieczenia nieruchomości.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamerWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Ulubieni pracodawcy Polaków

Facebook

Alkohol    Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Bronisław Komorowski    Chiny    Donald Tusk    Emerytury    Eur    Euro    Finanse    Firma    GPW    Giełda    Giełda Papierów Wartościowych    Gospodarka    Grecja    Handel    Internet    Inwestycje    Jarosław Kaczyński    Kredyty    Kryzys    Niemcy    Nieruchomości    Notowania    Odszkodowanie    PO    PSL    Papierosy    PiS    Pieniądze    Platforma Obywatelska    Podatki    Policja    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Prezydent    Przestępstwo    Reklama    Rosja    Rząd    SLD    Sejm    Sądy    UE    USA    USD    Urzędnicy    Ustawa    Waluty    Wielka Brytania    Wybory    Wybory parlamentarne    Wybory prezydenckie    Włochy    Zakaz   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale GryDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Firma   »   Ulubieni pracodawcy Polaków