Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Władimir Putin z poparciem znanej aktorki

Polityka

rss

Władimir Putin z poparciem znanej aktorki

2012.02.20//  D. Pęgiel
Czułpan Chamatowa - jedna z najbardziej znanych i cenionych w Rosji aktorek - wystąpiła w spocie, w którym zadeklarowała poparcie dla Władimira Putina. Po opublikowaniu tego materiału wybuchł skandal. Część opozycjonistów i komentatorów twierdzi, że artystka została do tego zmuszona poprzez groźby wycofania pomocy finansowej dla jej fundacji "Podaruj życie". Organizacja pomaga chorym dzieciom - czytamy na portalu Onet.pl.
Chamatową uważana jest w Rosji za wielką gwiazdę. Mogliśmy ją zobaczyć w filmach takich jak "Good bye, Lenin!", "72 metry", "Upadek Imperium", "Doktor Żywago", "Kartkowy żołnierz" czy "Dom Słońca". Znana jest również z pomocy niesionej ciężko chorym dzieciom.
Czułpan Chamatowa
Czułpan Chamatowa Czułpan Chamatowa
Czułpan Chamatowa

W nagraniu, które wywołało wielkie poruszenie na rosyjskiej scenie politycznej i wśród komentatorów, aktorka stwierdza, że Putin ani razu nie pozostał obojętnym wobec próśb organizacji i zawsze spełniał swoje obietnice wobec niej. Z tego powodu Chamatowa zamierza oddać głos na obecnego premiera Rosji.
Putin i Chamatowa

Część osób komentujących spot stwierdziło, że artystka została zmuszona do otwartego poparcia Putina poprzez groźby wycofania pomocy finansowej dla jej fundacji. Dostało się również samej aktorce, na którą posypała się lawina krytyki. Chamatowa oznajmiła jedynie, że każdy ma prawo do własnego poglądu.
Władimir Putin
Władimir Putin Władimir Putin
Władimir Putin

W toczącej się kampanii wyborczej wielu ludzi z pierwszych stron rosyjskich gazet zdecydowało się poprzeć któregoś z kandydatów. Najwięcej sławnych osób opowiedziało się za Władimirem Putinem. Wśród nich znalazł się m.in. reżyser Nikita Michałkow, aktorzy Oleg Tabakow, Jewgienij Mironow, Władimir Maszkow, jazzman Igor Butman, kapitan rosyjskiej reprezentacji w piłce nożnej Andriej Arszawin, piosenkarka Nadieżda Babkina, lider popularnej grupy Ljube - Mikołaj Rastorgujew, a także rektor Moskiewskiego Uniwersytetu Państwowego im. Łomonosowa - Wiktor Sadowniczy - czytamy na portalu Onet.pl.
Czułpan Chamatowa
Czułpan Chamatowa Czułpan Chamatowa
Czułpan Chamatowa

Znani i lubiani poparli także miliardera Michaiła Prochorowa, który jest trzecim najbogatszym człowiekiem w Rosji. Po jego stronie znaleźli się artystka Ałła Pugaczowa, znany muzyk Andriej Makarewicz, koszykarz Andriej Kirilienko, aktorzy Leonid Jarmolnik i Konstantin Chabienskij czy pisarz Wiktor Jerofiejew.

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamer

Źródło: onet.pl, newsru.com, kp.ru


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Władimir Putin z poparciem znanej aktorki

Facebook

Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Euro    Finanse    Firma    Internet    PO    PiS    Podatki    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Rząd    SLD    UE    USA    Wybory   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale SportDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Władimir Putin z poparciem znanej aktorki