Biznes, Finanse, Prawo   »   Finanse   »   Wybierz jeden z tych zawodów - powodzenie u kobiet gwarantowane!

Finanse

rss

Wybierz jeden z tych zawodów - powodzenie u kobiet gwarantowane!

2013.10.16//  S. Sikorska
Badania przeprowadzone na zlecenie Związku Przedsiębiorców i Pracodawców oraz Pracodawców RP wykazały, że Polki potrafią dokładnie określić, kim z zawodu powinien być ich idealny partner. Kobiety mają też jasne preferencje dotyczące zawodu wymarzonego zięcia. Jeśli zatem masz problemy ze znalezieniem kobiety swojego życia, zastanów się nad zmianą kwalifikacji zawodowych i wybierz jedną z tych profesji, które przez Polki są najmilej widziane u partnerów. A najlepiej wystartuj z własnym biznesem!
Najbardziej pożądane męskie zawody wg kobiet Polki nie chcą męża...
Najbardziej pożądane męskie zawody wg kobiet ...artysty...
Najbardziej pożądane męskie zawody wg kobiet ...ani polityka

Zacznijmy od tego, jakich mężczyzn kobiety nie widzą w roli mężów i ojców swoich dzieci. Już na wstępie odpadają artyści oraz freelancerzy, którzy nie uzyskują regularnych przychodów. Trudno planować z nimi życie, bo nigdy nie wiadomo, w jakiej sytuacji finansowej znajdą się za kilka lat. Zakładanie rodziny z takim mężczyzną jest bardzo ryzykowne, więc Polki rozglądają się za bardziej ustabilizowanymi partnerami. Także polskie matki wybrałyby dla swoich córek mężczyzn gwarantujących rodzinie odpowiednie zabezpieczenie materialne. Niemniej jednak, panie nie chcą wychodzić za polityków. Prestiż tego zawodu znacznie spadł razem z zaufaniem wobec polskiego rządu. Słabiej od polityków wypadli w zestawieniu jedynie członkowie związków zawodowych. W badaniach nie odnotowano żadnej kobiety, która chciałaby mieć męża związkowca.
Najbardziej pożądane męskie zawody wg kobiet Niekoniecznie ma to być...
Najbardziej pożądane męskie zawody wg kobiet ...związkowiec...
Najbardziej pożądane męskie zawody wg kobiet ...czy nauczyciel

Polki nie mają też ochoty na małżeństwo z mężczyznami, którzy mało zarabiają. Z tego powodu, niechętnie wychodzą za nauczycieli czy urzędników. Nie pomaga nawet to, że przedstawiciele obu tych zawodów cieszą się w naszym kraju sporym szacunkiem. Kobiety chcą mieć pewność, że mąż podoła utrzymaniu rodziny. Zdecydowanie więcej Polek chciałoby zostać żoną żołnierza, który dostaje niezłe wynagrodzenie, a do tego charakteryzuje się wyjątkową odwagą i odpowiedzialnością. Mimo to, niewiele jest matek, które marzą o takim zięciu. Wynika to głównie z niebezpieczeństwa, jakie niesie za sobą ewentualny udział w misjach zagranicznych.
Najbardziej pożądane męskie zawody wg kobiet Urzędnik zarabia za mało...
Najbardziej pożądane męskie zawody wg kobiet ...a żołnierz ma niezłą pensję,...
...lecz zbytnio naraża życie

W czołówce znajdują się prawnicy. Ponad 20% Polek chciałoby mieć zięcia o takim wykształceniu, choć tylko niecałe 15% kobiet marzy o mężu wykonującym ten zawód. Za największą zaletę prawników uważa się wysokie i stałe dochody, choć z pewnością ceni się ich również za posiadaną wiedzę. W roli zięcia Polki najchętniej widziałyby jednak lekarza. Również ich córki chętnie zostałyby żonami medyków. Chodzi tu zarówno o zarobki, stałość pracy, jak też o prestiż, jakim w społeczeństwie cieszy się ta profesja. Dodatkowo, 89% pytanych twierdzi, że mąż lekarz byłby po prostu pożyteczny.
Najbardziej pożądane męskie zawody wg kobiet Prawnik cieszy się prestiżem,...
Najbardziej pożądane męskie zawody wg kobiet ...podobnie do lekarza,...
Najbardziej pożądane męskie zawody wg kobiet ...który ma pieniądze i jest pożyteczny

A jaki zawód powinien wykonywać wymarzony mąż Polek? Według danych uzyskanych przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców oraz Pracodawców RP, ponad 27% kobiet w naszym kraju chciałoby wyjść za przedsiębiorcę. Biznesmeni uważani są za dobrze zarabiających, a do tego pracowitych, zaradnych i odpowiedzialnych.
Najbardziej pożądane męskie zawody wg kobiet W rankingu zwycięża biznesmen,...
Najbardziej pożądane męskie zawody wg kobiet ...który jest bogaty, zaradny...
...i odpowiedzialny

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamerWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Wybierz jeden z tych zawodów - powodzenie u kobiet gwarantowane!

Facebook

Alkohol    Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Bronisław Komorowski    Chiny    Donald Tusk    Emerytury    Eur    Euro    Finanse    Firma    GPW    Giełda    Giełda Papierów Wartościowych    Gospodarka    Grecja    Handel    Internet    Inwestycje    Jarosław Kaczyński    Kredyty    Kryzys    Niemcy    Nieruchomości    Notowania    Odszkodowanie    PO    PSL    Papierosy    PiS    Pieniądze    Platforma Obywatelska    Podatki    Policja    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Prezydent    Przestępstwo    Reklama    Rosja    Rząd    SLD    Sejm    Sądy    UE    USA    USD    Urzędnicy    Ustawa    Waluty    Wielka Brytania    Wybory    Wybory parlamentarne    Wybory prezydenckie    Włochy    Zakaz   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale LifestyleDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Finanse   »   Wybierz jeden z tych zawodów - powodzenie u kobiet gwarantowane!